Z

Свърши ми квотата ,ами сега?

: 1април,

2103 26
H

Ще успее ли този парламент да приеме Закона за собствеността и ползването на земеделски земи?

0000: Четохте ли стенограмите на Народното събрание дали изобщо са стигнали до точка за ЗСПЗЗ???...

34410 26
M
1661 26
A

как се попълва годишна данъчна декларация

: Колеги помагайте. По време на жътва на пшеница през 2010г. през блока ми със слънчоглед,...

5938 26
M

Мярка за потягане на обори

goro_N: И аз стигнах до този извод - ако искам да съм изряден реконструкцята със собствени средств...

1572 26
S

Как мога да прекратя договор за аренда преди изтичане на срока?

Marmarov: "Да попитам и аз нещо.Ако земята е моя,а договорът е подписан от друг,мога ли да прекратя...

21216 25
D

Има ли смисъл да си регистриран като ЗП ?

: РЕГИСТРАЦИЯТА Е НАПЪЛНО БЕЗСЛИСЛЕНА.САМО СИ ГУБИМ ВРЕМЕТО ПО РАЗНИ ГИШЕТА,И ИМ ПЪЛНИМ ГУШИ...

3146 25
D

Има ли право НАП да блокира сметки на фермери?

Ivanov_i_brat_my: "за кокошка няма прошка, за милиони няма закони.." ----------------------- А юристите...

3111 25
K

‘Предприемчиви’ арендатори

chavdarcheto: въпроса е- ако собственика на земята и арендатора са се разбрали по-между си , собственика...

7689 25
V

НАСТЪПВАТ ЛОШИ ВРЕМЕНА ЗА МАНДРИТЕ

Andon: [Мандраджиите победиха Найденов] САМО ДА ПРИПОМНИМ КАКВО КАЗА ПРЕДИ СЕДМИЦА ЗЕМЕДЕЛСКИЯТ М...

2107 24
M

Продажба на земеделска продукция - борси и тържища

borsi: Ама разбира се, че не могат да продават директно на стокова борса! Там си има посредници,...

6964 24
P

Санкции по Мярка 214 - Биологично Растиениевъдство - как да постъпя?

kalifer: цялата методика за заявяване е погршна и супер проста ние да не сме птици че да се ориент...

6468 24
S

Новият закон за ветеринарно-медицинската дейност

rada: И?Нали вие-ветеринарните специалисти и ние-фермерите трябва да работим за избягване на без...

6436 24
M

Въпрос относно осигуровки при регистрация на ЗП

adriana: Беше отправено към субекта вало67. Ти Коку мн ясно си написал, но като човек не може да съ...

5577 24
A

Защо не ме провериха?

Plamen_77: нед.слой е определен от ортоф.снимката,проверките общ.служби са за др.правениса ноември ме...

1568 24