Избор на сеялка за слята повърхност- западна или турска

Здравейте колеги, искам тази година да сменя сеялката, тъй като до сега караме с СЗУ 3....

425 0

Как се регулира Новаченска сеялка?

vylcho: ето таблица с растенията на декар при различно разстояние в реда

3390 5

С колко дупки на диска се сее царевица за силаж със сеялка Румънка?

Philip77: Здравейте, И мен ме интересува таблица за сеялка Румънка от старите(ако има разлика) Ако...

5032 8

Може ли болгар-а да се справи с пролетна сеялка с торовнасяне

krumtenev: ти за това не се кахъри ......те като ти вземат парите ще намерят как да ти ги доставят....

17807 54

Споделете мнение за ръчна сеялка

jordan05: http://www.kupineshto.net/precizna-rchna-seyalka-s-doplnitelen-komplekt-diskove .Това е с...

1794 3

Сеялка за есенници - избор на марка и модел

tractor7: колега,Irtem сеялките изкараха нов модел сеялка която е доста добра двойно дискова с прит...

3721 2

Сеялка KURT - упътване и инструкции за работа

Колеги,някой има ли книжка с упътване за работа със сеялка KURT?

2567 0

Замяна на маркучи на сеялка СЗУ

iovkito: Тези маркучи съм ги скъсявал , сменял съм ги с нови , все тая. Винаги има момент , когато...

2065 5

Мнение за немските сеялки i becker

slavkremenski: Би трябвало да има и дискове за слънчоглед е то си зависи и как е поръчвана като нова, мож...

2744 7

мнения за сеялка CORNER

Турско производство,за слята повърхност двоумя се между Corner и Ozdoken [:duel:]

628 0

Сеялка Саксония - какви настройки са подходящи?

georgigeorgiev56: КОЛЕГА ЯВНО 4Е НЯМАТЕ МНОГО ОПИТ СЪС НАСТРОИКИТЕ НА ВСЯКА СЕЯЛКА ИМА ТАБЛИЦА СЪС...

1324 1

Сеялка Бекер - съвети за настройката на компютъра й

htz180limited: Колеги помагайте. Все някой не сее ли с такава сеялка??? Колега защо не звъннеш в униве...

2905 2

Колеги помогнете да намеря таблицата със сеитбените норми за румънска сеялка!

slavkremenski: Някой от Вас да е сял царевица за силаж я румънска сеялка. Мисля да сложа към 8300 семена...

21977 28

Предпочитани сеялки за слънчоглед

Plamski: Две години на услуга ми сяха слънчоглед с бекер и нямаше никакви проблеми, Мога да кажа, ч...

20867 59