Как се регулира Новаченска сеялка?

vylcho: ето таблица с растенията на декар при различно разстояние в реда

3379 5

С колко дупки на диска се сее царевица за силаж със сеялка Румънка?

Philip77: Здравейте, И мен ме интересува таблица за сеялка Румънка от старите(ако има разлика) Ако...

5023 8

Може ли болгар-а да се справи с пролетна сеялка с торовнасяне

krumtenev: ти за това не се кахъри ......те като ти вземат парите ще намерят как да ти ги доставят....

17786 54

Споделете мнение за ръчна сеялка

jordan05: http://www.kupineshto.net/precizna-rchna-seyalka-s-doplnitelen-komplekt-diskove .Това е с...

1789 3

Сеялка за есенници - избор на марка и модел

tractor7: колега,Irtem сеялките изкараха нов модел сеялка която е доста добра двойно дискова с прит...

3710 2

Сеялка KURT - упътване и инструкции за работа

Колеги,някой има ли книжка с упътване за работа със сеялка KURT?

2561 0

Замяна на маркучи на сеялка СЗУ

iovkito: Тези маркучи съм ги скъсявал , сменял съм ги с нови , все тая. Винаги има момент , когато...

2059 5

Мнение за немските сеялки i becker

slavkremenski: Би трябвало да има и дискове за слънчоглед е то си зависи и как е поръчвана като нова, мож...

2740 7

мнения за сеялка CORNER

Турско производство,за слята повърхност двоумя се между Corner и Ozdoken [:duel:]

624 0

Сеялка Саксония - какви настройки са подходящи?

georgigeorgiev56: КОЛЕГА ЯВНО 4Е НЯМАТЕ МНОГО ОПИТ СЪС НАСТРОИКИТЕ НА ВСЯКА СЕЯЛКА ИМА ТАБЛИЦА СЪС...

1318 1

Сеялка Бекер - съвети за настройката на компютъра й

htz180limited: Колеги помагайте. Все някой не сее ли с такава сеялка??? Колега защо не звъннеш в униве...

2902 2

Колеги помогнете да намеря таблицата със сеитбените норми за румънска сеялка!

slavkremenski: Някой от Вас да е сял царевица за силаж я румънска сеялка. Мисля да сложа към 8300 семена...

21969 28

Предпочитани сеялки за слънчоглед

Plamski: Две години на услуга ми сяха слънчоглед с бекер и нямаше никакви проблеми, Мога да кажа, ч...

20853 59

Колеги, препоръчайте ми сеялки за арпаджик

колеги ще съм много благодарна ако някой даде някаква идея, или къде има някакви машини ил...

1102 0