Влияние на климатичните промени върху селското стопанство

Здравейте, може ли да помоля собствениците на ферми да изразят мнение в анкетата по -долу...

1214 0

Очаквана цена и добив на лавандулово масло 2015

sstanni: Цената е много добра,Можеш ли да ми дадеш някакви контакти?

12581 12

Документ за преминат курс по агроекология по мярка 214

ВУАРР- ЛДЦ гр. Бургас: Висше училище по агробизнес и развитие на регионите организира курс по Агроекология. Обуче...

2548 6

Казус с БИО ХЕЛАС по агроекология мярка 214

Здравейте, отглеждам 18.50 орехи Бенефициент по мярка 214 от 2012 год. имах договор със се...

1955 0

Базово обучение по проблеми на опазване на околната среда в земеделието

Базово обучение по проблеми на опазване на околната среда в земеделието\r\n\r\nОбучението...

2212 0

Коя банка отпуска кредити за агроекология и при какви условия?

bioivofarm: Някой знае ли кога ще излезна удостоверенията от ДФЗ за заявените площи през 2013?

4170 10

Дървесина от пауловния - дайте мнения

PlamenPetkov: Свържи се с този човек http://www.fermer.bg/agro-tv?vid=470

27091 19

Съществували зараза по овощните градини, пренасяна от горите?

Колеги,\r\nдопитах се до един местен агроном дали мога да си създам сливова овощна градин...

1152 0

Колеги какво мислите за производство на екобрикети от слама ?

lubomir_s: Едно от предприятията на Пещера АД за своето производство използва слама за пара отопление...

4301 13

Анкета относно влиянието на климатичните промени върху селското стопанство

Здравейте, може ли да помоля собствениците на ферми да изразят мнение в анкетата по -долу...

1072 0

Изисквания при регистрация за биологично земеделие

dobriRI: Как така - "Какви почви, какви проби"?!?!?!? Ако имаш стари замърсявания, колкото и да...

2569 4

Къде да търся центрове за задължителното обучение по Агроекология в Пловдив?

За първи път имам подадена Агроекология /2015/ и Био. Ще ме упътите ли къде да търся цент...

898 0

Как да включа нива като угар по агроекология?

GOOD: колко е субсидията поо агроекология за сливи и колко декара трябва да имам

1157 1

Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта карта, ((vanwest04@gmail.com) (+ 237677707293),

Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта карта, ((vanwest04@gmail.com) (...

25 0

Търся съвет отнодно проблем с дръвче

petttto: Със сигурност е праскова и е с пропуснати зимно и първо пръскане с 2%бордолезов разтвор. И...

1148 5