Q

Фотоволтаични панели в стопанството

Някой инсталирал ли е фотоволтаични панели в своето стопанство или овощна градина? Как се...

461 0
A

Дървесина от пауловния - дайте мнения

Павел Султанов: И аз сложих днес 40 бр. дръвчета мисля да сложа още 3 декара но не съм наясно изкупува ли...

43635 30
C

Документ за преминат курс по агроекология по мярка 214

ВУАРР- ЛДЦ гр. Бургас: Висше училище по агробизнес и развитие на регионите организира курс по Агроекология. Обуче...

2691 6
M

Коя почва е най-добра и плодородна?

jivomir: точно така аз всяка година си торя по тоя начин по няколко декара застилам с тор по 3-4см...

9980 9
I

Плащане по мярка 214 за 2016 година

Гошо: Знае ли някой кога ще бъде изплатена мярка 214 Агроекология

300239 167
D

Норми за варуване???

Jorkata79: Предполагам че нормата за гасена вар ще е горе долу същата като за негасена, че малко опас...

5184 3
S

Кога ще получим уведомителни писма по Агроекология ?

proba: http://www.dfz.bg/bg/prescentar/novini/-27-5-10-/ Някой има ли пари по сметките или в пон...

4747 13
C

Всичко за Биологични овощни градини

cecko96_1: Няма общо с обсъжданото до момента, но като цяло заглавието на темата ми се струва подходя...

3701 8
D

Къде да търся центрове за задължителното обучение по Агроекология в Пловдив?

За първи път имам подадена Агроекология /2015/ и Био. Ще ме упътите ли къде да търся цент...

995 0
V

Търся съвет отнодно проблем с дръвче

petttto: Със сигурност е праскова и е с пропуснати зимно и първо пръскане с 2%бордолезов разтвор. И...

1241 5
M

Казус с БИО ХЕЛАС по агроекология мярка 214

Здравейте, отглеждам 18.50 орехи Бенефициент по мярка 214 от 2012 год. имах договор със се...

2115 0
S

Очаквана цена и добив на лавандулово масло 2015

sstanni: Цената е много добра,Можеш ли да ми дадеш някакви контакти?

12781 12
M

Влияние на климатичните промени върху селското стопанство

Здравейте, може ли да помоля собствениците на ферми да изразят мнение в анкетата по -долу...

1271 0
M

Анкета относно влиянието на климатичните промени върху селското стопанство

Здравейте, може ли да помоля собствениците на ферми да изразят мнение в анкетата по -долу...

1188 0
B

Национален Протест Срещу Запалването на Добруджа

Mitev: Ти не си в ред ! Аман от платени драскачи, влюбени в енергозависимостта ни от Русия! Взе...

148 1