P

Увеличение на осигурителния доход на 2022 на ЗП

аграр философ: Целта им никога не е била да събират приходи за бюджета, а да разкарат малките от баницата...

359 1
P

Споделете идеи относно ZEM файлове

darakov: marmarov - здравйте имате ли .зем фаилове за кадис за с.Близнак община Малко Търново?

21385 32
N

ЧЕСТИТ 8 МАРТ!

Nikol: Благодаря на всички за хубавите пожелания! Наздраве

1167 11
K

Орязани ли са финансовите средства на България?

kortenski: http://www.btv.bg/shows/lice-v-lice/videos/video/1780639519-Duel_litse_v_litse.html това...

1775 4

Курс по растителна защита за продукти от професионална категория

cpoEgoHaskovo: Курсът е задължителен, а и всъщност ми беше полезен! Преподавателят е много добре подготве...

110 1

Гъбарник

ceco: zdravey izvinqvam se che ne pisha na BG kade moga da polucha tova ubrazovanie mojete li da...

443 4
S

Възможно ли е такова нещо в БЪЛГАРИЯ

: Ужас-изписахте купчина безмислени приказки... Човека го интересуват кокошки носачки... Д...

3147 23
R

Запитване до „Господари на ефира“

Денислав: Запитване до Господари на ефира: кога ще си признаете, че вие сте същите измамници като те...

6363 24
A

Мнение за Агросвят 98 Добрич ООД

: Само да кажа на госпожата или господина, чийто твърдения смее да бълва, че рапицата била о...

3306 9
F

Правителството падна... а сега на къде ?!

един от вас: Здравейте колеги както вървят нещата май трябва да се намесим ние производителите и плаща...

5505 37
H

Не ви ли писна да ви крадат или ? Такса за градушките по 1 лв на дка

htz180limited: Демокрация има в някои други западни страни било то европейски или не.Това нашето е див ко...

2675 6
D

Кой трябва да се сигнализира за неидентифицираните животни?

Кой трябва да се сигнализира, за да се вземат навреме адекватни мерки, когато има неидент...

909 0
A

Градушки - До 90 ст./дка такса ще плащат фермерите за противоградова защита!

asen1a: Странно, никой ли не го вълнуват градушките?

2431 4
C

Държавата да поеме разходите за заплати и осигуровки, данъци

cecko96_1: Такъв начин на подпомагане си е чиста дискриминация и не равнопоставеност. Субсидии над...

1787 2
U

Проблеми по Мярка 4.1

Uvas: Немам думи... Признавам си, че и аз след като ти прочетох поста. Ми не ми позволява д...

1752 3