Възможно ли е такова нещо в БЪЛГАРИЯ

Ужас-изписахте купчина безмислени приказки... Човека го интересуват кокошки носачки... Д...

2941 23

Споделете идеи относно ZEM файлове

Flasher244: Пишими на емейл: [email protected] Проявявам интерес.

19452 28

Бърз и лесен заем без стрес

Добър ден, Предлагаме кредити от всякакъв вид, които са под, Частни кредити Бизнес кр...

4 0

Запитване до „Господари на ефира“

Денислав: Запитване до Господари на ефира: кога ще си признаете, че вие сте същите измамници като те...

6295 24

Мнение за Агросвят 98 Добрич ООД

: Само да кажа на госпожата или господина, чийто твърдения смее да бълва, че рапицата била о...

3050 9

Правителството падна... а сега на къде ?!

един от вас: Здравейте колеги както вървят нещата май трябва да се намесим ние производителите и плаща...

5443 37

Не ви ли писна да ви крадат или ? Такса за градушките по 1 лв на дка

htz180limited: Демокрация има в някои други западни страни било то европейски или не.Това нашето е див ко...

2561 6

Кой трябва да се сигнализира за неидентифицираните животни?

Кой трябва да се сигнализира, за да се вземат навреме адекватни мерки, когато има неидент...

728 0

Градушки - До 90 ст./дка такса ще плащат фермерите за противоградова защита!

asen1a: Странно, никой ли не го вълнуват градушките?

2261 4

Държавата да поеме разходите за заплати и осигуровки, данъци

cecko96_1: Такъв начин на подпомагане си е чиста дискриминация и не равнопоставеност. Субсидии над...

1687 2

Проблеми по Мярка 4.1

Uvas: Немам думи... Признавам си, че и аз след като ти прочетох поста. Ми не ми позволява д...

1663 3

Ненормалността на процеса на очертаване и подаване на заявления за субсидии

zlatna2013: Здравейте! Сега ми предстои и на мен чертане и то за първи път,. Затова искам да питам, ка...

1584 2

Овчари, козари, зайчари, дребни говедари - камбаната удари!

Ivanov_i_brat_my: А какво е положението след още година и половина, или три след пускането на темата? Не...

2927 10

От три месеца чакам 4 плащане по мярка 141. До кога???

Здравейте, края на октомври месец подадох документите за 4 то плащане по мярка 141. Сетих...

1515 0

Какво точно искат гърците?

proba: Данъците са много високи, за ниви, машини, къщи плащам 4000 евро данъци на година за 4-ч...

1816 3