Помощ- зелен чесън

Здравейте. Търся чесън за сеене, но за зелен пролетен чесън. Живея в Англия и от скоро отг...

256 0
A

Капково напояване за съвсем малка градинка

Vivian: +359877948494 tozi chovek pravi kapkovo i az sam mnogo dovolen ot nego cenata beshe syper....

17145 8
V

Търся методи за борба със сляпото куче

Тони: Здравейте! Сляпото куче, при мен си е направило леговището, отдолу под къщата, тя не е изп...

25361 19
S

Мана по лука - моля за съвети!

Sin1914Shampion: Аз казах същото, но колегата не е съгласен! Жив и здрав, всеки си носи кръста! Н...

10299 6
E

Споделете съвети и опит за масово отглеждане на лук Шалот / лук Влашец

Искам да по питам драги зеленчукопроизводители за мнението Ви за лук Шалот , за производст...

5153 0
A

Препоръчайте ми Агроном за зеленчуци

Колеги,моля ако някой има имформация за специалист агроном при зеленчуците да я сподели!...

7463 0
C

Отглеждане на чесън

dishef: Големия въпрос е къде да намерим пазар ? :Д

3322 2
M

Моля за съвет относно сеитбата на лук

velimirdonchev: За това като се ходи на училище се учи Математика! Ще ти направя задачката като за пети к...

2310 2
M

С какво да засея 5 дк земя

joro: Сади лук и не се притесняваи Ако те интересува пиши [email protected]

9322 14
V

Лук

Кога се тори земята преди да се посее лукъ?И да ли се тори изобщо?

1036 0
A

Пазар на арпаджик, какви са цените

erdo: Здравейте искам да попитам арпаджък червен лук от каде можга да намеря,а и искам да сея ня...

15542 10
B

Чесън през Март - споделете опит

stefka66: Здравейте,чесънът се сее през месец октомври най-късно до ноември.Вкоренява се добре глави...

3400 2
E

Споделете съвети и опит за масово отглеждане Лук Влашец

Дайте мнение за масово отглеждане на влашец.А откъде мога да си купя за размножаване, гото...

414 0
A

Колко пъти се пръска кромид лука

Искам да попитам някой знаели отглеждането на крумид лук да ми обясни колко пъти се пръска...

2146 0
A

Ръчна сеялка за лук от семе

velimirdonchev: СТАВА!

5365 1