Колко дка земя е необходима за изхранването на двучленно семейство?

Спец: трябва ти кур и путка един декар прайш 10 чавета инвалиди и взимаш 10 бона на месец за сак...

692 4

Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта карта, (([email protected]) (+ 237677707293),

Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта карта, (([email protected]) (...

6 0

Изкупуване на корнишони в Старозагорска и Новозагорска област?

Здравейте,къде се изкупуват корнишони на едро в някоя от двете области?Нека който има инфо...

1248 0

Краставици сорт Пролог

Някой може ли да ми каже нещо за тях или от кой източник да черпя информация ? Искам да р...

10209 0

Отглеждане на корнишони на открито

Djidji22: Здравей те. Искам тази година да отглежда корнишони и зеле. Може ли да ми кажете някое хуб...

103120 88

Няма ли да има, второ плащане по мярка 112. за периода 2007-2013г.

fermer42029: Току-щто ми се обадиха от РА-Ямбол,ими изисквали от София,Разширено свидетелство за родств...

2521 11

Добър ли ще е добивът на корнишони след предшественик райграс?

dafinkalazarova: Ами ако ти е обедняла почвата все тая каквото и да сложиш.... Вземи проба и виж да какво и...

1256 1

Моля за всякаква информация за отглеждане на краставици корнишони.

dsilvestrov: Благодаря за предложението! Кратко беше времето ми като зеленчукопроизводител, но планира...

6119 7

Отглеждане на краставици - съвети

Здравейте! От доста време искам да започна с отглеждането на краставици И искам да попитам...

2308 0

Отглеждане на корнишони

teodor95: Отиваш в горското. Питаш къде има акациева гора за разреждане или не знам как се казва. Пл...

1908 2

Имате ли опит с корнишони на Саката, сорт Силвър - споделете мнения

teodor95: А нещо променил ли си в технологията или от само себе си се оправиха? Защото нашите така и...

2509 3

Въпрос относно измененията на Наредба 9 - как да изчисля икономическите единици

biznesplan112: Здравейте , според последното изменения на наредба 9 с колко дк краставици на опорна конст...

1059 2

Споделете информация за корнишони сорт Караоке

dollyhgd: Не,поне така ни посъветваха,разсада е готов в кофички ,миналата година засадихме семето ди...

1576 2

колеги, помогнете

Ramunasz: Здравей, аз имам впечатление за Екселсиора. Миналата година гледах 3 декара без колове и...

3111 2