Отглеждане на корнишони

teodor95: Отиваш в горското. Питаш къде има акациева гора за разреждане или не знам как се казва. Пл...

1898 2

проблем с краставици сандра - твърди са и хрупат

migito: колеги помогнете зашто става така ?

1424 1

Помогнете ми с избора на фирма за направата на оранжерията ми...

velimirdonchev: работил съм в две хидропони оранжерии и съм обиколил почти всички останали и сум мислил...

2071 1

Дайте мнения за семена корнишони \"Енза Заден\" Екселсиор и Картейо.

Ramunasz: Здравей, аз имам впечатление за Екселсиора. Миналата година гледах 3 декара без колове и...

3086 2

Семе за корнишони ?

p0pabg: Мерси но май съм се насочил към Алианз Ф1

1861 2

разсад за корнишони

kap4: Аз сея моите на 2 метра ред от ред. 80-90 см е много малко, ако са пълзящи.

3994 8

Въпрос относно измененията на Наредба 9 - как да изчисля икономическите единици

biznesplan112: Здравейте , според последното изменения на наредба 9 с колко дк краставици на опорна конст...

1059 2

Моля за всякаква информация за отглеждане на краставици корнишони.

dsilvestrov: Благодаря за предложението! Кратко беше времето ми като зеленчукопроизводител, но планира...

6081 7

Отглеждане на краставици - съвети

Здравейте! От доста време искам да започна с отглеждането на краставици И искам да попитам...

2302 0

Съвет за семена за краставици

velimirdonchev: всички семена са добри ама са скъпиииии, салвото беше 50 стотинки,но има уж устоичивост на...

4019 4

Колко дка земя е необходима за изхранването на двучленно семейство?

Спец: трябва ти кур и путка един декар прайш 10 чавета инвалиди и взимаш 10 бона на месец за сак...

663 4

Отглеждане на краставици в парници

Здравейте,имам на идея да отглеждам краставици в парник ,но не знам печеливш ли е бизнеса....

1175 0

Помощ по 112 - данни за домати и краставици

adriana: http://www.nsi.bg/otrasal.php?otr=1 т.1.2 динамичен ред

2406 1

Имате ли опит с корнишони на Саката, сорт Силвър - споделете мнения

teodor95: А нещо променил ли си в технологията или от само себе си се оправиха? Защото нашите така и...

2506 3

Отглеждане на корнишони на открито

Djidji22: Здравей те. Искам тази година да отглежда корнишони и зеле. Може ли да ми кажете някое хуб...

102887 88