D

Зимна оранжерия

Някой разполага ли със зимна оранжерия моля за съдействие

193 0
P

Семена краставици

TubalCain: Здравейте, семената не е необходимо да престоят 2 години. Търсете причината другаде. Дайте...

205 1
S

Диагноза на болест по корнишоните

Здравейте, Опитвам се да гледам, съвсем любителски, няколко корена корнишони в саксия на...

398 0
G

Отглеждане на корнишони на открито

Djidji22: Здравей те. Искам тази година да отглежда корнишони и зеле. Може ли да ми кажете някое хуб...

110161 88

Дайте съвет за краставиците

фермерчето: фузарийното увяхване е характерно при сухи почви и висока температура. трябва добре да поч...

693 1
G

Моля за всякаква информация за отглеждане на краставици корнишони.

dsilvestrov: Благодаря за предложението! Кратко беше времето ми като зеленчукопроизводител, но планира...

7697 7
D

Краставици сорт Пролог

Някой може ли да ми каже нещо за тях или от кой източник да черпя информация ? Искам да р...

10802 0
Z

Колко дка земя е необходима за изхранването на двучленно семейство?

Спец: трябва ти кур и путка един декар прайш 10 чавета инвалиди и взимаш 10 бона на месец за сак...

2079 4
S

Изкупуване на корнишони в Старозагорска и Новозагорска област?

Здравейте,къде се изкупуват корнишони на едро в някоя от двете области?Нека който има инфо...

1916 0
Z

Няма ли да има, второ плащане по мярка 112. за периода 2007-2013г.

fermer42029: Току-щто ми се обадиха от РА-Ямбол,ими изисквали от София,Разширено свидетелство за родств...

2774 11
T

Добър ли ще е добивът на корнишони след предшественик райграс?

dafinkalazarova: Ами ако ти е обедняла почвата все тая каквото и да сложиш.... Вземи проба и виж да какво и...

1561 1
S

Отглеждане на краставици - съвети

Здравейте! От доста време искам да започна с отглеждането на краставици И искам да попитам...

2879 0
F

Отглеждане на корнишони

teodor95: Отиваш в горското. Питаш къде има акациева гора за разреждане или не знам как се казва. Пл...

2373 2
T

Имате ли опит с корнишони на Саката, сорт Силвър - споделете мнения

teodor95: А нещо променил ли си в технологията или от само себе си се оправиха? Защото нашите така и...

3061 3