Към коя служба да се обърна за почвен анализ в старозагорско

volenstefanov: В Тракийски Университет има лаборатория с нова апаратура има ценоразпис в сайта на универс...

11558 7

Запитване за орехова градина и продажба на орехи

zdr -te kolegi iskam da napravq 20-25 dk orehi.dali she ima pazar i pecalba i kolko godini...

1428 0

Търся информация относно орехите

pavlobossa: здравейте,да ви попитам дали изкупувате орехи, на каква цена,4е немога да намеря в софия п...

18885 10

Изследване на почва

izhel: Надявам се лабораторията на нашия научно-изследователски център да заработи в близките 3 м...

1810 3

Малини и къпини - агросъвети и цени

velimirdonchev: тоя дето писа, че къпината боледува по малко, не е гледал къпини. а за цената е прав тази...

8884 8

Аквакултури - проекти

наистина прекрасни коне...

1258 8

Помощ за бадемова градина

реколтата в равнинната част на сливенско е компрометирана от сланите на 22 и 23 април,на х...

1513 7

Орехови дръвчета - помогнете да разберем заболяване или вредител е проблема?

velimirdonchev: Колега тук става дума според мен за лисни въшки или акари, като листните въшки е по-вероят...

1334 4

Засяване на междуредия на градина с орехи и сливи

learov: Иван благодаря за отговора

2505 6

Засаждане на лешници и бадеми.

Neshev: Здравейте искам да попитам кой сортове се сеят в нашата страна и кой се изкупуват

15292 6

Заболяване по млади орехи

syfury: По снимките мога да изкажа предположение за Антракноза(Gnomonia leptostyla). В началото се...

2274 1

Всичко за видовете грозде

Флайм сидлес безсеменен сорт грозде Сортът Флайм сидлес е създаден в Опитната станция в...

127 0

КОЙ плод е най-добър за натурален сок?...

Aroniev: За мен те са много важни.. ,но очаквам и по-капризните да чуя..

2029 9

Предпазна мрежа за овошки - дайте мнения!

ЗзЗ: За орехите не знам, но за овошките мрежата се прегъва/навива и така докато стигне до земят...

7373 10