Мнения за направата на овощна градина

Кольо: Овощни градини се правят с много четене и с опит. Наивно е да смяташ, че на всички тия въп...

504 1
L

Болести по наровете

Никола: Има агрономи за този въпрос....Ако аз ти кажа че муха е причината..ще решиш ли проблема...

194 1
Y

Пръскане на сини сливи с чили на прах?

Здравейте, имам една овощна градина от сини сливи и съм по БИО чух, че може да се пръска с...

546 0
S

Метеорологична станция

Интересувам се от метеорологическа станция. Моля за препоръки-бюджет около 1000 лв.за нужд...

85 0
E

Отглеждане на маслини в България

Сотир: Здравейте! 14 години по-късно от този пост, да попитам какво се случи със засадените масли...

23817 17
D

Консултация от агроном - овощар

Боряна: Необходим ми е агроном - овощар в Софийски / Самоковски регион или в близост. Моля за инфо...

3971 4
V

База данни за изкупвачи на ядки

Станислав Папазов: Имам лешници на черупка за продан, реколта от миналата и тази година. Имам и малко начупен...

34621 24
O

Изкупуване на орехи

Graig: 760

115755 76
B

Съвет за отклоняваща секция за овошки

Dencho: И как е калдеронито? Върши ли работа? Аз също мисля да купувам калдерони, но все още се чу...

2087 3
P

ИЗКУПУВАМ ОРЕХИ!

Нина: Продавам орехови ядки цена по договаряне

3623 3
S

Сортовете орехи Идеал и Чандлър

Някой има ли наблюдение върху сортовете орехи Идеал и Чандлър кой бихте избрали и защо?

529 0
B

изкупна цена на зелени орехи

божидар: Продавам орехи

8682 5
V

Относно лозата

Имаме си лоза, която ползваме за сянка - живея на втори етаж - вече повече от 25 години я...

214 0

Сливи стенлей падат още докато са зелени

Vasil: Здравей колега.Тази година имам същият проблем с синята слива.Разбрахте ли причината С ув...

1106 1
N

Обмяна на опит при отглеждането на лешникови насаждения

R77: Относно производството на лешник в България: https://yourfruits.eu/%d0%bf%d1%80%d0%be%d...

36742 63