изкупна цена на зелени орехи

Светлин Георгиев Илиев: Колко се изкупува зелен орех

7622 2

Облепиха отглеждане

📣CDV & N Services Ltd, член на Hippophae Producers Group и изключителен представител на Hi...

31 0

Препоръчайте ми ръчна пръскачка

Здраейте, Можете ли да ми препоръчате ръчна градинска пръксачка - марка или модел? Има...

39 0

Предпазна мрежа за овошки - дайте мнения!

Тони: Здравей. Тази година насадих 2 годишни дръвчета. Сложих мрежички. Още на 2рия ден в основа...

7714 11

Сортове орехи Фернор, Фернет, Лара

Slav28: Здрасти може ли контакт да обсъдиме орехите?

47133 43

Сортовете орехи Идеал и Чандлър

Някой има ли наблюдение върху сортовете орехи Идеал и Чандлър кой бихте избрали и защо?

55 0

култивирана шипка - съвети за производство

Ангел Ангелов: Искам да попитам,от къде мога да закупя дорт пловдив1?

48933 49

1 декар празен двор - съвет

tafinsson: Моето се намира в подножието на връх "Бакаджик" ямболско. Мисля си за овошки но незнам от...

131 2

добив на лешници

nanaax: Здравейте, за 2020 г. има ли субсидия за лешниците? Колко декара най-малко трябва да се на...

29417 8

Избор на гръбна моторна пръскачка - споделете впечатления

Accord: Според мен тези пръскачки за за макс. 2-3 декара. За 20 декара си трябва трактор с навесна...

24738 10

Обвързано подпомагане

Колеги,има ли сред Вас такива на които не е им изплатена цялата сума по обвързано подпомаг...

82 0

Засаждане на бадемова градина

ECO RE: Колеги отидете в село Момково Хасковско за да видите 300 декара засети лешници ,бадеми и о...

51720 37

Обмяна на опит при отглеждането на лешникови насаждения

дедо васо: За трюфелите знам, че е специфична работа: 1-дръвчетата, които получаваш, няма гаранция,...

32303 59

Съвети за култивирана шипка

шипка: здравеите колеги млади и стари споделете има ли фаида кяр от шипките как ги берете става л...

104402 98

Засяване на орехи - кога се сеят орехите?

Зоя: На късна есен зада,може На пролет да има цвят и по късно плодове

1231 2