C

Какъв доход носи един кошер, при добра и лоша година

Мария: Здравейте, гледам 10 кошера в двора на село .Има ли изисквания до колко кошера може да са...

144037 36
G

Хапчета за кошери THYMO-VARO-SAN

Георги: Три години третирам със Супер стрийт сръбски лентички,дано не бъркам името,нямах никакви з...

14149 18
P

Обучение

От тези безплатни курсове към Тракийския университет, по пчеларство издадения сертификат н...

202 0
P

Съвети за пчеларство

Живко Маринов: По НПП искат свиделство за съдимост

4920 5
N

Обучение по пчеларство

Здравейте, моля за отзиви и препоръки за лицензирани дружества предлагащи обучения по пч...

268 0
I

От къде да купя пчели и хубави кошери

Юлия Павлова: Не съм отглеждала до сега пчели но имам голямо желание, първоначално искам да закупя някой...

66320 27

Ще се грижа за тях

Ще се грижа за тях

93 0
S

Восъчен молец по пчелните пити - избор на препарат

Гинчо: При изпаряване мравчената киселина е по тежка от въздуха и пада надолу. Затова против варо...

21280 12

Идеи за защита на кошерите

Трифон: Преди време четох за един кошер , който беше снабден със защитна система. Май го представи...

421 1

Полезно ли е подхранването със захарен сироп през пролетта?

Борис: Зелена чушка ли? За какво говорите как ще помогне тя

784 3

Какви са изискванията за пчелин?

Здравко: Здравей! Тук можеш да прочетеш полезна информация - https://www.naas.government.bg/bg/...

604 1

Осиротяло семейство

Веселин: Благодаря, колега! Ще пробвам по твоя начин. Надявам се да се получи.

420 2
C

Имам едно въпросче

alex93: Ако искаш да кандидатстваш по дадена програма може да опиташ, но преди това запознай се с...

776 4
A

Използване на йод

Здравейте! Бих се радвал ако всеки сподели мнението си за иползването на йод как, кога и...

1095 0
8

Mлад пчелар - въпрос относно пити?

GeorgiT: Здравей те , аз съм Йордан на 20г. и съм от София както и да е , искам да разбера какво тр...

2575 4