Как се боядисват нови кошери?

bilkobegins: Бои на водна основа за нови кошери. Малко поразредени с вода. На две ръце, без полагане на...

6865 9

Уред за добиване на пчелна отрова

Само самия генератор (уред) или и мрежата? Цената на самият уред е 30$ със зададени изход...

3800 2

Споделете техники за направата на сушилня за пчелен прашец

Здравейте колеги някои може ли да ми помогне с изработката на сушиля за пчелен прашец мер...

2263 0

Въпрос към пчеларите

john_deere: i pri men do 10 dena niama6e i gram ama ela gi vij sega,cafna slancogleda i magazinite vec...

941 7

Проблем с рамки при пчели

varban2: po princip vsichko e dobre

1034 5

Имам едно въпросче

alex93: Ако искаш да кандидатстваш по дадена програма може да опиташ, но преди това запознай се с...

572 4

Споделете начини и съвети как да преместя кошер?!?

Ianev: Браво! Радвам се че си се оправил, другия път попитай преди да предприемеш каквото и да би...

7327 4

Къде мога да изкарам курс по пчеларство?

lupo_93: Първо трябва да се научиш да пишеш на БЪЛГАРСКИ!

7225 6

Восъчен молец по пчелните пити - избор на препарат

alex93: Аз ги оставям да зимуват с магазините, а всичко останало топя. Между плодника и магазините...

16231 11

Мисля да се занимавам с пчеларство

Търся 2-3 кг пчелен клей/прополис/! Тел: 041351411 Неделчо

10233 15

pchelari pomognete

iskam da stana pchelar no nqmam nikakav opit i ptaktika v zanaqta nqkoi ot vas oko moje da...

952 0

Производство на пчелни майки

kchausheva: Здравейте .От скоро имам пчели и искам да се пробвам да си направя пчелни майки .Ако може...

3697 1

Как да се преборя с вароатозата при пчелите?

Ianev: Аз съм го ползвал. Взех го от Добрич миналата година но третирах с него есен защото активн...

18632 22

На какво се дължи да имам умрели пчелни семеиства

stef: Наистина-Параграф 22!Какво правя в този случай-освен молбите?

9983 8

Грижа за отвотките

добар вечер един човек ми праи отвотки че аз незнаех как се прават бихтелими казали без пр...

1280 0