Листен тор от водорасли!!!

Борко: Аз ползвам Мегафол на Валагро ,аминокиселини и растеженирегулатори има във него Доза 300...

447 1

Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта карта, (([email protected]) (+ 237677707293),

Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта карта, (([email protected]) (...

23 0

Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта карта, (([email protected]) (+ 237677707293),

Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта карта, (([email protected]) (...

12 0

Течни органични торове-разграждане на растителни отпадъци

Expert: Много интересно....човек, който се представя за търговски директор на Growgreen да задава...

1791 2

Някой ако знае фирма която да продава торове ?

trinitybg: diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за то...

2662 8

Листен тор или амониева силитра?

diditxd: Биохум - Производство на течни торове, биотор, листни торове, органични торове, органомине...

7049 13

Торене през капково напояване

enevbaikal: А при капково 0,5 л. за декар, вкарва се при всяко поливане.

9160 7

Съвет при пренаторяване на тикви. Какво може да се направи?

sstanni: Ами не съм го смесвал със нищо,просто ми беше останал от лавандулата ми и я използвах за т...

2349 2

Избор на листен тор за люцерна

asenvarbanov: Акрамет ултра е твоето решение. Специализиран листен тор за люцерна.

4683 3

Какъв течен тор да използвам за листно подхранване?

fermer47343: Цинков ацетат дихират 98 %. /цинков хелат, органичен цинк/ като микротор за почвено и лис...

8283 7

Унистим течен органичен тор

fermer47343: Цинков ацетат дихират 98 %. /цинков хелат, органичен цинк/ като микротор за почвено и лис...

7274 1

Препарати от микроорганизми

Janks: Здравейте, Информацията за доцента дадена по-горе не е достоверна. Човекът се казва доц....

6749 8

Течен органичен тор Унистим

Здравейте колеги, с наближаване на пролетните пръскания на житните култури, искаме да В...

45 0

Течен азотен тор (UAN)

kostovlubo: Колеги, успешно можете да използвате гъвкави резервоари за съхранение и торене с УАН. Резе...

14442 7