Мнение за микробиологичната тор БИО УАН /bio-one/

Здравейте колеги, \r\nможете ли да ми дадете мнение за микробиологичната тор БИО УАН /bio-...

2259 0

тоpене със свинска кpъв

vladimir4o: wwwecoreltd.com organi4na tor s dokazano ka4estvo i razgrajda 100% ot po4vata

5686 13

Нитратна директива- торохранилища

Miray_: Срока до края на годината ли е или го удължиха още

6068 11

Компост от дървесни трици

Привет\r\n\r\nРешил съм да направя компост, с който да покривам домашната градина (~200 кв...

2241 0

Колеги някои да каже мнение за течните торове

Някои да каже мнение за течните торове

683 0

Торове: Цени и прогнози

ivanov62: според мен повече от 5% увеличение на цената тази година не трябва да има , предвид цената...

2899 1

Използването на течен азотен тор UAN. Предимства и недостатъци

Здравейте, някой има ли опит в използването на течен азотен тор UAN? Ако някой го е опитва...

1977 0

Внос на торове от Сърбия

Interact: Владко, не се занимавай с това защото ще ти излезе солено! Освен разрешителни от БАБХ без...

3960 2

Течни органични торове-разграждане на растителни отпадъци

Expert: Много интересно....човек, който се представя за търговски директор на Growgreen да задава...

1751 2

Някой ако знае фирма която да продава торове ?

trinitybg: diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за то...

2650 8

Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта карта, ((vanwest04@gmail.com) (+ 237677707293),

Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта карта, ((vanwest04@gmail.com) (...

3 0

Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта карта, ((vanwest04@gmail.com) (+ 237677707293),

Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта карта, ((vanwest04@gmail.com) (...

3 0

Избор на листен тор за люцерна

Skadman: Колега Аз използвам Мастърбленд за ВСичко, защото си купих голямо количество и сега трябва...

2767 1

Течен органичен тор Унистим

Здравейте колеги, с наближаване на пролетните пръскания на житните култури, искаме да В...

28 0

Листен тор от водорасли!!!

Борко: Аз ползвам Мегафол на Валагро ,аминокиселини и растеженирегулатори има във него Доза 300...

412 1