M

тоpене със свинска кpъв

Хемозим: Да страхотен е щом и в Аграрния и ИЗК Марица го ползват

6159 13
I

Листен тор за люцерна

Здравейте колеги,моля споделете какъв листен тор за люцерна да използвам! Благодаря!

201 0
B

Препарати от микроорганизми

Janks: Здравейте, Информацията за доцента дадена по-горе не е достоверна. Човекът се казва доц....

9061 8
A

ВНОСНИ ИЛИ БЪЛГАРСКИ ТОРОВЕ ???

zizitop: Цените на торовете се определят освен от търсенето и предлагането и от суровините, затова...

2362 2
I

Хидопоника-ягоди

Здравейте, искам да започна отглеждане на ядоди чрез хидропоника(от любителска гледна точк...

298 0
C

Листен тор от водорасли!!!

Борко: Аз ползвам Мегафол на Валагро ,аминокиселини и растеженирегулатори има във него Доза 300...

900 1
E

Течни органични торове-разграждане на растителни отпадъци

Expert: Много интересно....човек, който се представя за търговски директор на Growgreen да задава...

2131 2
M

Някой ако знае фирма която да продава торове ?

trinitybg: diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за то...

2755 8
K

Листен тор или амониева силитра?

diditxd: Биохум - Производство на течни торове, биотор, листни торове, органични торове, органомине...

8061 13
K

Торене през капково напояване

enevbaikal: А при капково 0,5 л. за декар, вкарва се при всяко поливане.

11792 7
S

Съвет при пренаторяване на тикви. Какво може да се направи?

sstanni: Ами не съм го смесвал със нищо,просто ми беше останал от лавандулата ми и я използвах за т...

2501 2
V

Избор на листен тор за люцерна

asenvarbanov: Акрамет ултра е твоето решение. Специализиран листен тор за люцерна.

5675 3
S

Какъв течен тор да използвам за листно подхранване?

fermer47343: Цинков ацетат дихират 98 %. /цинков хелат, органичен цинк/ като микротор за почвено и лис...

9908 7
I

Унистим течен органичен тор

fermer47343: Цинков ацетат дихират 98 %. /цинков хелат, органичен цинк/ като микротор за почвено и лис...

8577 1
F

Цинков ацетат дихидрат 99 % /цинков хелат, органичен цинк/ като микротор за почвено и листно подхранване на траини насаждения и земеделски култури при

Цинков ацетат дихидрат 98 %. /цинков хелат, органичен цинк/ като микротор за почвено и лис...

146 0