P

Държавата продава на работодатели трудови договори

nikolaiovcharov: Тук също има нещо интересно по въпроса : http://www.fermer.bg/%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0...

1237 4
M

От всеки ли се изисква Документ за реализирана продукция по Мярка 141?

proba: ..., но не разбирах дали се изискват от всички. Да, изискват се от всички по 141!

2167 5
E

Ще има ли ваучери за гориво за ЗП-2015г?

lupo_93: Танева каза, преди 20-ина дена, че системата с ваучерите е много тромава и неудачна и най-...

6687 4
M

Договор за наем или Бяло петно

Здравейте така стана че имам няколко имота които са излезли като бели петна а аз имам дого...

626 0
Y

Дайте съвети относно незаконно настанили се на моя земя

yoana88: Миналата година на есен написах жалба до прокуратурата отностно това, че без мое знание и...

5130 12
S

Допустим слой - 2015

goro_N: така е при нас

4984 8
A

Правно основание - аренден или под наем?

angelov1: в такъв случай мога да си прехвърля единствено ангажимента по агроекология на собственика...

2405 18
K

за застраховки НА ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИ финансирани от ДФЗ..

k22: Вече е в сила нова схема за съфинансиране на застраховките на плодове и зеленчуци.ДФЗ ще п...

2834 2
Y

Смяна на НТП от Нива на Пасище, Ливади

phoenix: зависи от това какво пише в договора ти за наем-аренда, ясно и точно си е писано дали може...

2483 3
M

Въпроси свързани с агроекология !

memom: По мярка 214 биологично растениевъдство АП08 земята не попада в натура 2000. Аз чета но не...

3209 6
N

До къде сте със споразуменията в землищата по чл.37?

Здравей те колеги. Искам да попитам до къде сте стигнали със споразуменията във вашите зе...

778 0
V

Прехвърляне на земеделска земя след очертаване

bibin: От посетителите във форума едва ли някой знае със сигурност. Питай в областната РА. Но за...

2340 3
F

Мярка10 агроекология и климат - казус със сертифицираща фирма

Здравейте,след изтичане на 5 годишния анга жимент със сертифициращата фирма ,какво следва...

2077 0
M

Въпрос относно осигуровки при регистрация на ЗП

adriana: Беше отправено към субекта вало67. Ти Коку мн ясно си написал, но като човек не може да съ...

5576 24
H

Нови положения в Закона за собствеността и ползването на земеделски земи

adriana: Приет е на първо четене. Сега следва да доумуват, да го предложат на второ четене и чак т...

707 1