K

Пропуснати заявления, санкции, СЕПП, споделете информация

Здражейте, Сдружение (на дребни животновъди) е кандидатствало за подпомагане за животните...

792 0
S

Разпределение на общински пасища за животновъдите по региони

galietka: Сега е момента да се подават заявления за ползване на мери, пасища и ливади!Срока за подав...

7076 9
H

Марка 112 - Връщане на 1-ви транш!

hristina_bakracheva: В твоя случай може да се възползваш от форсмажорните обстоятелства и всичко е наред. Не вя...

7804 12
V

Декларация 69 и 70 - коя се ползва при подаване на правните основания?

innainna: Колеги има ли някой компетентен да отговори на следният казус : имот по чл.37 не е заяв...

2156 4
K

Някой искал ли е да си прокара ток на полето и колко излиза удоволствието?

Bigaro: Имам и агрегат и соларна система. Проблемът в агрегата не са парите за горивото, а не...

3859 13
Q

Спешен въпрос относно ливади по програма!

proba: Чистя ливади по програма около 500 дка... По каква програма ги чистиш? Молба ли да...

1130 1
N

Документи за горивото или връщане на акциз

Здравейте колеги,обработвам 100дка. земя и за следващата година се увеличават,питането ми...

1062 0
D

Санкция за бъдещ период по директните плащания

djorkata: При мен е същото,само че субсидията за животните ми не покрива размера на наложената сан...

1426 2
F

Отглеждане на гъби - съвети

Здравейте ! Скоро се върнах от чужбина и имам някой спестен лев , който не искам да прахос...

902 0
N

Моля за малко правна помощ относно преотстъпването на земя

no4ana: Много благодаря за отговора!

841 2
S

Информация за връщане на върната земеделска земя?

Във вестника от около 23-ти август 2015-та имало статия, касаеща връщане на не върната зем...

758 0
S

Служебно разпредление а не споразумение

Здравейте, въпросът ми е кога се стига до служебно разпредление и има ли срок ОСЗ за...

1409 0
N

Регистрация на Земеделски производител по ДДС

adriana: Няма никакви пречки. Само не те съветвам да правиш регистрация по ЗДДС като физическо лиц...

2109 1
N

Несъответствия по мярка 141 четвърто плащане

nesi: malki razminavaniq v dekarite po dokumenti

951 2