Пазар на коне за месо - цени?

Anton: Може да звъните на този номер за конско месо 0895485948

28235 22

Изкупуване на коне

Исус: Имам кобила на 1г.и 2мес. Тел. 0887847706

3521 4

Как да се отстрани зазъбица при конете?

д-р Ралица Грънчарова: При интерес към причините за зазъбицата и методите за отстраняването й можете да прочетете...

4597 5

Какво печеля ако гледам биволи

Стоян Пейчев: Земляци здравейте, Интересуваме,при десет биволици на ръчно доене,дали има икономически с...

6897 21

Как се лекува кашлица на кон?

Диян: Моя кон... Не кашля.. Но като пие вода.. Излиза от носа му.. Тънка струя вода? Откакво мож...

7739 5

Отглеждане на камили предимства недостатаци

: Каква е цената на камилата?

17217 19

отглеждане на червеи в домашни условия

Новак: А някой може ли да ми каже дали мирише?

26281 10

Изкупуване на охлюви за реализация в чужбина

Здравейте! Нов съм във форума и като цяло отскоро обмислям идеята да се занимавам с не6т...

963 0

Как да създам ферма за охлюви

venistillive: зарежи този мит ...Много колеги изгоряха . Само напълниха джобовете на фирмите, които прод...

1173 2

Начинаещ охлювъд

Ivanov_i_brat_my: Разумния човек не се интересува дали в страната има пазар, а дали той може да си продаде п...

6922 1

Пакетиране на биохумус

Bline: Да попитам и аз нещо колеги , има ли файда от това да я предлагаш по магазините , т.е. про...

2795 8

Съвети за старт в животновъдството

elikostadinova1988: много благодаря,са савета.мисля да продавам не само мляко,а и малките но все още търся паз...

7858 13

Ферма за охлюви - споделете актуална информация

Здравейте, интересува ме отглеждането на охлюви. Изчетох всички стари теми, но са доста ст...

1497 0

Как се развиват фермите след реализация на проекти по 112 с ЧКЧ?

Koky: Да повдигна темата. Миналата година по това време се бълваше тема след тема за ЧКЧ,продаж...

6887 16

Въпрпос относно мярка112 и ЧКЧ

tencara: Продавам парцел в Пловдив - 5 BGN парцела се намира в индустроялната зона в г. Пловди...

3068 7