Слънчоглед върху рапица - какви са последствията, някой сял ли е?

nikovi41969: Благодаря за споделения опит.Аз ще заложа на неома с превантивно пръскане с пиктор, и дано...

2402 2

Какво правим със съсипаните посеви.

dinko8104: ми докато тоя шестак е тук ники,така ще е

4651 52

Семена ПИОНЕР

niki70: Какъв агроном е тоя я му прочетете всички коментари по темите и ще разберете колко му е ба...

8791 46

Почистване на семена - кориандър, рапица, ечемик, пшеница, слънчоглед

Здравейте колеги, Предлагаме почистване на семена от селскостопанска продукция в нашата б...

34 0

Търся комбайн за жътва на рапица и ръж

Emofermer: Жътва под наем с комбайн CLAAS TUCANO Бургаска област - 0882407757

1635 1

Актуална цена рапица 2015

ghost: момчето май обърка лавандула със рапица, но карай.

16417 19

Рапица Maximus на Пионер

ivanfena: колега ас садих максимос на пионер .като циало ниамаше полиагане изглежда и е по ксна озре...

590 1

Пропаднали площи с рапица - ще има ли компенсации?

Здравейте колеги,\r\nнякой случайно да има по-актуална информация за държавната помощ във...

996 0

Суровина за производство на Биодизел

ivanfena: Добре дошли! Регистрирането отнема няколко минути и е напълно безплатно, но ще ви даде пов...

25925 42

семена рапица

zizitop: Това е един много добър сорт. Има способност силно да се разклонява, което води до по-голя...

1322 3

Повторка на Рапица????

Здравей те!\r\nПроблемът ми е следния по времето на сеидбата на рапицата бях възпрепятсван...

479 0

Заповядайте на ХIX Борса за семена и посадъчен материал в град Добрич на 05-09,02,2013г

Всяка годишна програма на Добрички панаир АД започва с провеждането на Борса за семена и...

49 0

Съвети за семена за рапица

Здравейте колеги. Интересува ме малко повече информация за технологията на отглеждане на р...

571 0

Споделете мнения и идеи за междинни култури през сезон 2015

Колеги, споделете мнение за междинните култури, какви обработки ще правите, при какви сеит...

2367 0

Задава се проблем с износа на рапица!

perlovec: Явно дамите не са много в час с цените. Или пък тамошните търговци са много алчни и изкат...

3302 58