Дискусия за отглеждането на ябълки

Лилия Благоева: Следете сигналите на ОДБХ- РЗ за да не пръскате напразно против основните неприятели.

9395 15

Дневник на стопанството

г: Дневник на стопанството и дневник за растителна защита са две различни неща. Дневник за ра...

423 3

Връщане на субсидии по ПРСР “Млад фермер”

Колеги, има ли някой, който е получил първи транш по ПРСР “ Млад фермер” и след това да са...

215 0

Ябълкова каша

Запрян Кичуков: Ако все още проявявате интерес към ябълковата каша , обадете се . Аз произвеждам сок от я...

1774 9

Търся пазар за Попска круша

Търся сериозен търговец с когото да работя дълги години и на когото да продавам продукцият...

1041 0

Отглеждане,Пазар и цена на едро на български круши

kosta1975: Благодаря Chemjet за информацията.При мен тази година се появи крушова бълха и пръсках с р...

2975 2

Съвети относно резитба на ябълка

Oli: Хора помагайте!!! Пръскали са житото за широколистни и е хванало 90%от ябълкова градина(д...

16774 11

izkopyvane na plodove

: първо на училище

890 1

Изкупна цена на ябълки 2016 КРИЧИМ 12СТ ЗА КИЛОГРАМ

Само берачите и транспорта до Кричим ми надхвърлят 15ст на кг ябълки ! При това положени...

2739 0

изкореняване на овощна градина

proba: Корениш, изхвърляш или оставяш местните да съберат дънерите и клоните. След тях дообираш и...

2723 2

С какво да засея 10 дк.

Lud_umora_njama: Всичко казано дотук е добре ,НО иска вода .2-3км.не е като да идеш до магазина да си купиш...

6522 10

Търся посадъчен материал ябълки на семкова подложка

Търся посадъчен материал ябълки на семкова подложка сорт червена превъзходна.

80 0

Помогнете да си намеря добър разсад Райска ябълка в София

inna05: обади се на 0888879262 Недялко.той ще те насочи,разполага с няколко сорта.

1491 1

Кога се подават документи за помощи по СЕПП?

kralimarko: А там в наредбите пише че трябва да си регистриран като земеделски стопанин, а от там идва...

7270 11