M

Програми за овощни градини

незнайко: Можеш да сееш само костилкови!

546 2
M

Изключване на карбамид от зимните пръскания

nedka.dimova: Може ако не надвишавате нормата от 400гр/дка за пролетното и зимното взети заедно.

89 1
S

Дискусия за отглеждането на ябълки

милка: Колеги не мога да се справя вече 3 година с ябълковия плодов червеи,50 процента загуба,пръ...

9812 16
I

Определяне на сорт

Здравейте, някой ще може ли да определи сорта ябълки? Гледам ги за втора година, двете сни...

239 0
P

Моля за съвет. Болест круша

Здравейте, ще съм благодарен за съвет относно болест по круша. Стъблото е мокро постоянно,...

251 0
Y

Шредер/мулчер под наем за село Могила (Старозагорско)

Здравейте, тепърва навлизам в занаята по отглеждане на ябълки. Обработвам 40дкa. градина в...

239 0
S

Изкупуване на ябълки

Светослав: Добър вечер каде изкупуват ябълки в югозападна България. Благодаря предварително!

12969 5

Реално производство на ябълки в България

Защо през последните 15тина години , производството на плодове и зеленчуци беше почти ликв...

525 0

Дневник на стопанството

г: Дневник на стопанството и дневник за растителна защита са две различни неща. Дневник за ра...

5692 3

Връщане на субсидии по ПРСР “Млад фермер”

Колеги, има ли някой, който е получил първи транш по ПРСР “ Млад фермер” и след това да са...

451 0
S

Ябълкова каша

Запрян Кичуков: Ако все още проявявате интерес към ябълковата каша , обадете се . Аз произвеждам сок от я...

2411 9
K

Търся пазар за Попска круша

Търся сериозен търговец с когото да работя дълги години и на когото да продавам продукцият...

1382 0

Отглеждане,Пазар и цена на едро на български круши

kosta1975: Благодаря Chemjet за информацията.При мен тази година се появи крушова бълха и пръсках с р...

3978 2
R

Съвети относно резитба на ябълка

Oli: Хора помагайте!!! Пръскали са житото за широколистни и е хванало 90%от ябълкова градина(д...

18892 11
H

izkopyvane na plodove

: първо на училище

945 1