Изтъняване в основата или пожълтяване на листатапо разсада - съвети за лечение

hristogrigorov: Разсада ти се епосякал. Вероятно си прекалил с поливането.Опитай да подсипеш суха пръст за...

1768 1

Къде мога да намеря готов разсад за домати?

stilooooo: zdr az proizvejdam vsqkav razad domati piper i t.n. ako iskash zvani za poveche info 0...

2247 4

Къде да намеря доматени плантации, отглеждани на открито?

galatina: с.Горни Дъбник,общ.Долни Дъбник обл.Плевен там садят големи площи домати пипер лук и др....

1951 2

Съвет за техники и избор на сортове при засяване на градински домати

Здравейте колеги искам да попитам някой знае ли колко корена домати(градински) влизат в де...

1481 0

качество на водата за поливане

Луций: Що се плашиш от арсена ? ,Наполеон са го отровили с арсен.След много години като го есхум...

888 3

Бактериоза по оранжерийни домати, дайте съвети за борба

pvelikova: Вегетационни пръскания с медни препарати биха помогнали,изкореняване на болните растения и...

2305 2

Информация за сорт INBAR

Bogdan33: Към края на другата седмица чакам да се обадят свързах се с тях и съм си заявил.

5923 7

Имали вариант помощ

proba: Оранжериите не се правят с цел субсидии! Много е скъпо, да го правиш сами за субсидите...

1096 2

Болести

Здравейте бихте ли могли да ми кажете каква точно е болестта по доматите

149 0

Препоръчайте сортове домати за отглеждане на конструкция

solucangubresi: използване на течен червей за увеличаване на добива на вашите растения. течен червей тор

52946 17

сортове за полско производство

petiotrikov: Здравейте от две години гледам сотр елена прима ф1 много добар сорт. Издържа на сушата с...

1807 1

Моля за помощ по 112

Моля ако някой може да помогне!Имам затруднение с намирането на информация за "Цени на про...

31 0

Навити листа и гниене на доматите-съвети за лечение

1967HSH17071606: ползвайте-АКРАМЕТ УЛТРА-ЕФЕКТИВНО Е

3339 3