Има ли производители на къпини,колеги!?

Sunnny: Здравейте, споделете опит с реализацията на продукцията, местен пазар, опции за износ....

2940 2

Какви са субсидиите за малини и капини??

Здравейте някой можели да каже какви са субсидиите за малини и капини??

47 0

Дайте съвет с каква култура да засея земята?

ttodorov77: То хубаво да си я вземеш но има ли поне кой да Ти прави нещата по земята които са свързани...

3820 6

продавам ягоди реколта 2013

Земеделски производител предлага ягоди реколта 2013 -месеци май-юни сортове хъни и полка и...

10 0

Помогнете да намеря подходящо черно фолио за ягоди!

Fredi: Един добър филм за ягоди - 2 цвята: черно дъно, бял топ или сребро. Много добър - кафяво...

2299 2

ягоди

topcroc: kakva e cenata na koen4e trebvat mi 200-300

241 1

От къде мога да намеря разсад ягоди сорт \\\"Редгаундлед\\\" ?

AHMI7887: ИМА ПРИЯТЕЛ КОИТО ГЛЕДА МНОГО НО ТОЗИ СОРТ НЕ ЗНАМ-ОТ НЕГО ВЗЕМАХ ЦЕЛОГОДИШЕН СОРТ.

2062 2

Торене на малини през Февруари-Март

ЗДРАВЕЙТЕ ИСКАМ ДА ПОПИТАМ С КАКЪВ ТОР ТРЯБВА ДА СЕ ТОРЯТ МАЛИНОВИТЕ НАСАЖДЕНИЯ ПРЕЗ ФЕВРУ...

2412 0

Започване на собствен бизнес с ягоди, малини, къпини, боровинки, касис...

Здравейте! Желая да разбера какви са стъпките, които трябва да се предприемат, за да се з...

3205 0

ягоди реколта 2015 г

Земеделски производител предлага ягоди реколта 2015 -цена по договаряне тел:0896783431 : 0...

93 0

отглеждане на култивирана шипка Пловдив 1

steliyana: Здравейте. Аз нямам отговор на вашия въпрос, но имам въпрос към вас. В друга тема казвате,...

3708 1

Имате ли проблеми със застрахователя си след градушките?

Kadir: Знам ,че застрахователите са създадени да печелят от трагедията на производителя,иначе ням...

1890 3

Отглеждане на малини. Има ли смисъл ?

Жоро: Има ли някъде адреси и телефони на производителите на малини?

57241 15

Разсад ягоди

Здравейте, обръщам се към производителите на разсад ягоди. Имам сайт който излиза на 3 мяс...

71 0

култивирана боровинка добрата подготовка залог за високи добиви

Борови кори и боров чипс за в основата за подготовка на почвата за ефективно отглеждане на...

15 0