T

Мотофреза Belini

Здравейте,без да натискам съединителя / тотално отпуснат съединител фрезата продължава да...

50 0
F

Съвети при избор на GPS за трасиране на имоти и изчисляване на площ

Светлозар Минков: Здравейте, може ли да ми кажете и на мен, кои програми да използвам. Благодаря предварител...

6631 14
I

Телескопична фадрома-съвет???

Тsoni: Мнения за челен товарач клас или Джон диър

4327 16
B

Какво мислите за мулчери GEO?

kirevbs: Притягаш гресираш, пълен майтап за нищо на стават. Пари за още едно ЖЕЛЯЗО.

6464 11
H

машини за гранулиран фураж

botevski56: Прочетох всички коментари и много се чудих колко много разбирачи има. Интересно ми е колк...

39497 61
S

Струва ли си покупката на Фадрома Л200?

Евгени: Здравейте колеги искам да попитам какъв може да е проблема на фадрома та ми с хидромотор ,...

16729 22
D

Машини за отделяне на костилки

Данаил Димитров: Привет,искам да закупя такава машина.Собственик съм на овощна градина-сини сливи.Таза годи...

2845 8
K

Съвет за избор на моторна гръбна пръскачка

dimitar: koga e na smukach na gore ili na dolo lostcheto na motorna pruskachka bellini

29342 18
S

Как да очертаем парцел за пред ИСАК без скъп GPS или платен софтуер?

kalifer: много са точни наистина момчетата от ефермата

18013 31
S

Мнение за картофосадачка и картофовадачка

Цветан Каменов: Някой ако може да сподели мнение за картофосадачка и каттофовадачка ,тракторът е ЮМЗ ,благ...

2708 4
Q

Отказ от Категория?

Здравейте колеги, бих искал да попитам дали мога да откажа категория която вече имам (ТВК-...

262 0
A

Почвени проби и анализиране на получените данни

За да Ви помогнем да установите, в каква степен това уникално почвено разнообразие се отра...

260 0
A

Инспекция на посевите чрез заснемане с дрон

Събираме точни данни на ниво растение, използвайки високо прецизен дрон с интегрирана мул...

228 0
M

Как да се направя картофовадачка?

Колеги даите малко акъл да си направя картофовадачка като тази: http://www.youtube.com/wat...

8625 0
F

Трябва ли кардана с който ще въртя мулчера да има предпазна муфа (съединител) ?

manolov.zvezdelin: За косене на овошни градини става .Но се пробвах да кося картоф и потроших кардана .Сега щ...

4987 10