Почвени проби и анализиране на получените данни

За да Ви помогнем да установите, в каква степен това уникално почвено разнообразие се отра...

42 0

Инспекция на посевите чрез заснемане с дрон

Събираме точни данни на ниво растение, използвайки високо прецизен дрон с интегрирана мул...

27 0

Как да се направя картофовадачка?

Колеги даите малко акъл да си направя картофовадачка като тази: http://www.youtube.com/wat...

8197 0

Трябва ли кардана с който ще въртя мулчера да има предпазна муфа (съединител) ?

manolov.zvezdelin: За косене на овошни градини става .Но се пробвах да кося картоф и потроших кардана .Сега щ...

4288 10

Помогнете при избор на GPS Trimble или Mueller Elektronik

vladimirvelichkov: Ник има най-добрия съпорт при навигациите в България.Тримбъл не са изобус съвместими,така...

8591 6

ултразвукови устройства притив мишки

soda: Аз си купих от един магазин в София ж.к Люон 3 бл 380 и съм доволен!

20733 10

Какво мислите за мулчери GEO?

gavril: Колеги,ползвам мулчера втора година.За тази цена работи прилично,почиства добре.Насочвам в...

5875 10

Машини за отделяне на костилки

dimitrov: Imate li,za bitovi nujdi do 200kg ,monofazna,otdeliane Na kostilki I smilane

96 1

Съвет за избор на моторна гръбна пръскачка

Вилиян: Зависи дали искаш да има турбина за високо. За моята овощна градина съм си купил RURIS A10...

27144 17

Проблеми при настойка на шредер Zanon

Боян: Здравейте, имам няколко въпроса свързани с мулчера и Т150. Ако е удобно обадете ми се 089...

6522 11

Съвети при избор на GPS за трасиране на имоти и изчисляване на площ

ivantsolov: Здравей Може ли мен да посъветваш какви програми да ползвам?

4692 9
15591 21

Отопление на оранжерия

Дани: Здравей,и аз бях пред такава дилема, докато на Агра2020 не посетих щанда на фирма Рурис....

543 1

Дайте съвет за водна помпа

Прес: Здравей, аз си взех Ruris MP80 3 цола. За 370 лева. Много съм доволен. Разгледай помпите и...

981 1

Мотокултиватор

preslav: Здравейте, аз си взех на една нова марка на българския пазар- Ruris, румънско производство...

97 1