Машини за обработка на лешници - от бране до продажба

Драганов: Всичката необходима техника от засаждането, резитбата, химична и механична междуредова обр...

6171 3

Съвети при избор на GPS за трасиране на имоти и изчисляване на площ

георги: Здравей колега,може ли и на мен да ми кажеш,кои са програмите за трасиране?

4057 8

Почистване на мери и пасища

Поли Ц ЕООД с. Ракево: Ние разполагаме с Мулчер 1.80 и Булдозер Кировец Ц-130 верижен, 4,20 дъска. Работим на ус...

1608 1

ултразвукови устройства притив мишки

I. Ivanov: Аз също съм доволен купих си го от интернет

19325 9

избор на тръбно ролкова поливна машина

Hri100: Аз съм най-доволен от Окмис.Вносител е фирма Новита прим.

88 1

Капково напояване - кой начин на свързване на избера?

Аренерт: Бих искал да попитам дали съществува клапан който да се монтира след помпата да подържа на...

20837 19

изваждане на чесън-ок. машина?

rosdim: Продавам картофовадачна машина -полска

7553 17

Мулчер-тава

Здравейте,колеги! Интересувам се от такъв тип мулчер-тава ,който може да сподели малко пов...

426 0

Избор на сеялка

Kalin: Аз също мисля, че е много добра идея да разгледаш в базар. Няма смисъл да взимаш нова спор...

511 2

Вадачка за картофи

kosa4: Нито едната от двете. Направени са от много слаб материал късат се гредите, и е жива мъка...

100071 3

Търся машина за прибиране на тикви

iliqn_iordanov: Дай номер за връзка

587 4

Пръскане по въздух - делтапланер или самолет

Шумен: Агрозах ЕООД-Шумен Захари Борачев Услуги със самолет и хеликоптер на цялата страна.

939 3

Мотокултиватор

Търся да си купя мотокултиватор. Имам един на Кубота и ми се иска и новият да е на тази ма...

65 0

Бензинова дробилка за клони до 7,5 см

Здравейте колеги,някой има ли наблюдения за роботата на бензинова дробилка за клони.До как...

1269 0

Какво мислите за мулчери GEO?

12: Втория дефект след ремъците е ,че падна валяка,мисля,че така и така е много негодно захван...

5606 9