Съвет при покупка на фуражомелка за груб фураж

GOOD: edno rolo srednogolqmo go melq za 10min. a edna malka balq se meli za 20 30 sekundi --...

25196 24

Съвети при механизиране в борбата със сланите.

vintage: Зависи колко декара ще пазиш. Трябва ти сравнително точна прогноза - честота на случван...

2032 1

Сеитба с GPS навигация, но без управление ?

stan288: По принцип става но трябва да ти е идеално право полето.Лично съм пробвал първата машина я...

2608 4

Не мога да намеря джанта от колесник на Ан-2, моля за съдействие колеги!

Колеги ,някой да знае къде мога да намеря джанта от Ан-2 ? Не е като да има магазин за рез...

769 0

Струва ли си покупката на Фадрома Л200?

Колега тези чаркове колко парички може да са аз имам турбо,стартер,компресор и ГНП Made in...

14917 20

питане за електронен кракра агрегат

снимка на ммс мога да ти пратя кординати от сливен сам цената е 260лв електрожена почти не...

4658 10

Къде продават рубачна машина за захарна царевица

интересува ме откъде мога да си закупя мащина за рубене на сладка заревица ,че никъде не н...

1078 0

Как да се направя картофовадачка?

Колеги даите малко акъл да си направя картофовадачка като тази: http://www.youtube.com/wat...

7723 0

Избор на сеялка

Kalin: Аз също мисля, че е много добра идея да разгледаш в базар. Няма смисъл да взимаш нова спор...

505 3

Колеги кажете марка GPS

Skadman: Имам и Mueller Elektronik и Trimble CFX-750 има голямо значение за какво ще се ползва, Пър...

1367 9

колеги.помогнете- фуражен миксер от Германия

http://www.holleman.bg/ ето колежке пробваи тук ще ти свършат работа

1070 1

Някой ползва ли агро офис карти?

tankista: Благодря, предполагам че точността зависи от GPS-a.

2811 4

Бензинова дробилка за клони до 7,5 см

Здравейте колеги,някой има ли наблюдения за роботата на бензинова дробилка за клони.До как...

1239 0

изваждане на чесън-ок. машина?

rosdim: Продавам картофовадачна машина -полска

7440 17

Смяна на собственост на фадрома регистрирана в КАТ

Здр. колеги искам да попитам да ли съм задължен да закарам фадромата до КАТ за смяна на со...

158 0