Фермерски вицове

landowner: Обява: - "Търся активна жена. Имам 10 хектара царевица."

13857 46

Програма CADIS

EmilAtanasov: Здравейте колеги! Ако някой разполага с потребителско име и парола за програма Cadis нека...

38115 39

Мога ли да сложа турбо на Трактор ЮМЗ?

semerci: ako mogeh slagai efekta pri bolgara e GOLIAMbez da pipam pompata slagai malkoto tkr 6 za t...

7578 4

Кушия по случай Тодоров ден на в 30.03.2013 г. в с. Долни Луковит, обл. Плевен

На 30.03.2013 г. в с. Долни Луковит, обл. Плевен Животновъдно дружество \"Детелина\" орган...

1316 0

Пролетна изложба на селскостопански животни и регионална изложба на Дунавски коне на 04.05.2013 г. в с. Долни Луковит, обл. Плевен

Всяка година ЖД \"Детелина\" с. Долни Луковит провежда в началото на м. май в с. Долни Лук...

2130 0

Група на Младите Фермери

Pencho Stoqnov Ivanov http://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=10000007198...

889 7

А такъв ли ви е перфектният ден г-да фермери

Я да се хващате да работите, че търговците на вас чакат!Размечтали се...

2137 12

Сглобяване на домашна система за производство на биогорива

ivanfena: С био бензина едва ли ще стане щото това е или алхохол или метан.Био дизела е лесен за нап...

4916 4

ЗАЩО НЕ МИ ВЪРВИ АРОНИЯТА

SiteAdmin: Колега не се притеснявай,през първите 1-2 години аронията расте бавно, след което растежът...

2250 1

Съвети за начинаещ с малко стопанство

kortenski: аз съм от Ямбол, а нивата е в зем. на с.Каравелово с лице на асвалтов път просто да не м...

9157 10

Породи гълъби

fermer31876: Галаби за продан,интересни породи .Цена по договаряне

14946 14

Субсидиране на каракачански коне

zdraveite kolegi iskam da popitam nqkoi koito e zapoznat s karaka4anskite kone kakva e pro...

2085 0

цветя и растителност

декоративна растителност , сезонни цветя, билки и подправки. www.cvetenrai.alle.bg

29 0

Адаптация на Хедер за комбайн Claas Mega 208

isd44: Комбайна се разбра с хедера - и с окачване и с автоконтура и с хидравликата. Ако някой му...

2522 2

Технически виртуален музей (плюс още много за старата техника)

Ако темата не е за тук, моля модераторите да я преместят в подходящия раздел. Целта ми е а...

112 0