резитба на кайсиеви дървета

явор: Основни принципи на резитбата на овошки Независимо обаче как се оформя едно дърво или к...

28678 28

Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта карта, (([email protected]) (+ 237677707293),

Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта карта, (([email protected]) (...

14 0

Kakvo shte kajete za praskovkite

llesev: Трябва ти д-р.ЩИЛ това не е градина,това е хабило на земята.

1267 3

Kakvo shte kajete za praskovkite

Accord: Ще кажем да пишеш на кирилица. Тази снимка със зелените листа от кога е? Едва ли е от сег...

50 1

бране на праскови

търся работа бране на праскови

59 0

Въпрос относно кайсиево дръвче

petttto: Благодаря за инфото

2012 2

Какъв сорт праскови да избера?

Здравейте, Искам да засадя 10 дка праскови. Решил съм да посадя три сорта които зреят -...

1958 0

Възстановяване на овощна градина

Здравейте предлагат ми прасковена градина която през 2015 г не е рязана нито пръскана нито...

1630 0

Какви документи за износ на праскови за Румъния са ми нужни колеги?

pascov: имам праскови може да ноправим комбина

2665 6

От какво боледува зарзалата и как се лекува?

Lachezar_Maloselski: Същата болест съм забелязал и при нас при зарзалите и кайсиите . На няколко места срещнах...

2001 2

Съвети относно защита на овощна градина от крадци

baraban4oskt: Една ограда от мрежа и две каракачанки вътре и си готов. Камерите са ефективно ,но скъпо р...

2364 3

Споделете съвети относно смолотечене от овошки праскова

marinov55: Вика се попа да ги опее! Сега момента е подходящ,нямаме много работа(вали та се къса)ще...

1791 2

Съвет относно пръскане на праскови

Искам да попитам--- пръскането на прасковите по време на цъфтеш прече ли ? Благодаря

1989 0

Засаждане на 2 дка с кайсии и ягоди

Драги колеги Здравейте като за начало ! \r\nНаскоро ми се отвориха 2дк свободна площ в дво...

1548 0