Мухлясва костилката на праскови

Здравейте.\r\n\r\nИмам 7 декара прасковена градина. Незнам какви са сортовете, но са някол...

1451 0

Добра ли е кайсиевата реколта и как се изкупува ?

имали добра реколта и на каква цена се купуват.

1685 0

Съвет относно пръскане на праскови

Искам да попитам--- пръскането на прасковите по време на цъфтеш прече ли ? Благодаря

1976 0

Засаждане на 2 дка с кайсии и ягоди

Драги колеги Здравейте като за начало ! \r\nНаскоро ми се отвориха 2дк свободна площ в дво...

1538 0

Какви документи за износ на праскови за Румъния са ми нужни колеги?

pascov: имам праскови може да ноправим комбина

2629 6

Какъв сорт праскови да избера?

Здравейте, Искам да засадя 10 дка праскови. Решил съм да посадя три сорта които зреят -...

1908 0

От какво боледува зарзалата и как се лекува?

Lachezar_Maloselski: Същата болест съм забелязал и при нас при зарзалите и кайсиите . На няколко места срещнах...

1988 2

Мнения за кайсиевия сорт Ърли Ориндж

Lyudmil_Mitkov: Аз имам градина с Унгарка, средно-ранна, като добив е добра, но по време на зреене пазара...

1817 4

Съвети относно защита на овощна градина от крадци

baraban4oskt: Една ограда от мрежа и две каракачанки вътре и си готов. Камерите са ефективно ,но скъпо р...

2344 3

резитба на кайсиеви дървета

явор: Основни принципи на резитбата на овошки Независимо обаче как се оформя едно дърво или к...

28307 28

Споделете съвети относно смолотечене от овошки праскова

marinov55: Вика се попа да ги опее! Сега момента е подходящ,нямаме много работа(вали та се къса)ще...

1772 2

Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта карта, ((vanwest04@gmail.com) (+ 237677707293),

Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта карта, ((vanwest04@gmail.com) (...

8 0

Мнения за праскови - избор на сорт за 10 дка.

martin_dobrev: Добре че се отказа,няколко години по ред в тази местност падаха градушки(миналата също)....

14671 8

бране на праскови

търся работа бране на праскови

51 0