P

Споделете информация за десертно грозде сорт Велика!

Петър: И при мен е kakто го е споделил Христо. На 10 км. от Ямбол. Ако някой е успял да се справи...

8411 6
S

Моля за съвет относно лозниците

darwar: изрежи всичко болно още сега.почисти и болните листа но да останат малко здрави или поне ч...

194 1
I

Лозя за десертно грозде.

Ivan: Здравейте, Обмислям да инвестирам в десертни лозя. Има ли сметка от тях. Може ли да се оп...

4657 3
A

как се садят ягоди с полиетиленово фолио

gDimitrov: Мн интересно звучи фирма която потготвя всичко.Моля някой ако разполага с координати да пи...

6105 10
K

бяло грозде с кръгли зърна - Черно гниене - как се лекува?

galatina: не се изчислява нормата на препарата на пръскачка, а на дка, и не на 100литра вода, т.е.е...

3942 4
M

Формировка лира при грозде сорт Велика

marinov55: Не се напъвайте умници,намерих литература от проф.Иван Тодоров четири са плодните пръчки!...

3226 1
I

Споделете относно сорт грозде Юлски бисер

Здравейте Някой има ли сорт грозде Юлски бисер, какво е мнението му за него и може ли да м...

3328 0
E

Растителна защита на асмата без да се натрупа отрова в листата - възможно ли е?

gezata: Засади си една лоза от така наречените директни сортове/липа,унгарка,керацуда и др./,които...

10170 2
A

Споделете относно оранжерийни трайни насаждения

agra: Ще стане по мярка 4.1 има възможност.

5739 19
P

Дискова или палцова косачка е подходяща за странична резитба на лозе?

Искам да си направя към трактор 20 к.с. косачка за странично рязане на лозето. Някой има л...

1399 0
S

До коя дата се заявяват декарите лозя за субсидии?

mborisov81: От тази година да, трябва да си регистриран ЗП за да може да подаваш за субсидия. До 28.02...

1620 1
P

Продавам десертно грозде

Продавам десертно грозде лично производство за контакти 0898743926 Петър Атанасов

81 0
I

Течен органичен тор Унистим

Течен органичен тор Унистим е калиев хумат с високо съдържание на микро и макро елементи,б...

195 0
R

Навес от поликарбонатни плоскости и асма под него Възможно ли е ?

sabotinoff: Не съм експерт, но мойто мнение е че от чисто физиологична гледна точка със сигурност ще и...

5959 1
B

Нормално ли е десертен сорт грозде да има червеникави листа?

blanko8: Благодаря ти за информацията. Значи да съм спокоен, че са десерти, а не са ме излъгали...

3026 5