Съвет за отглеждане на прасета - малка свинеферма

billy: Знaчи ще ми бъде достa трудно , все пaк блaгодaря зa отговорa

10190 12

Проблем с транспортиране на животни.

Петрова : Здравейте, продавам крави, юници и телета. Намират се в Русе, за транспорт може да се...

6152 9

EЛЕКТРОПАСТИРИ - грешки и заблуди при тяхното използване.

Филип: Здравейте, аз съм на 13 от град Варна. По физика учихме за опасността от електричния ток....

10699 5

Въпрос за отглеждане на прасета за продажба на кланици и нужни документи

Здравейте пиша тази тема защото си купих 3 женски прасета който вече са по на 30-40 кг и м...

2303 0

Прасета порода Дюрок - от къде?

Здравейте колеги, някой можели да ми каже някой свинарник от който да мога да си закупя пр...

80 0

Имам желание да се занимавам със свиневъдство

nushageorgieva: Майките раждат най-много два пъти годишно, цената е г/д 500лв. Един съвет от мен в момента...

1990 1

Съвет за създаване на свинеферма

rumeli: Здравейте, търся да закупя романовски коч за разплод...

20517 9

Търся живи прасета

Трябват ми живи прасета. Да са от 60 до 90 кг трупно Ако знаете някоя голяма свинеферма

63 0

трупно месо

gorskiq: внос, нали?!

3883 22

липсата на ушни марки в бабх и кога ще бъде разрешен проблема с липсата на марки

FERMER19992: И ПРИ МЕН НЯМА ПРОБЛЕМИ. НА 15.01.2013 СИ МАРКИРАХ ОВЦЕТЕ БЕЗ ЗАПЛАЩАНЕ. НЯМАХ НИКАКВИ СП...

3796 27

Рецепти за смески за прасета

Можели някой да ми направи рецепти за смески за прасета ;Стартер;Гроурер;Финиш при използв...

6521 0

Ремаркета и надстройки за превоз на селскостопански животни съгласно инструкциите на ЕС (Приложение към Заповед № РД 11- 717/07.07.2009 г.)

niki70: и ние се надяваме да вървим ръка за ръка напред със вас Има си раздел ОБЯВИ правете...

243 1

Продавам прасета.

Продавам бели, фермерски прасета 30 - 45 кг. - количества. ЦЕНА - ПО ДОГОВАРЯНЕ. Н...

1 0

Моля ви за съвет за свине майки

ami te napravo te prinojdavat da si vav sivata ikonomika izka6 da pravi6 ne6to a ne moje k...

867 5

Съвети при първи стъпки в създаването на свинеферма

alterbreed: И аз съм се ориентирал за създаване на свинеферма и на по-късен етап и кланница.. Задължит...

2592 2