I

Цена на земеделска земя в Балчик

www: Цената е добра ,купувай смело.В Балчишко дават едни от най големите ренти в България.

666 3
T

Предприятие за производство на олио 300 000 EUR - Продажба от Синдик

Емо Лазаров: Здравейте Интересувам се от това предприятие. Може ли да ми кажете каква производителност...

775 2
P

Кредит за отваряне на животновъден обект - въпроси

htz180limited: ДА БРАВОО КОЛЕГА ИМОТА МИ СЕ НАМИРА В ВЕГАС (КАК ПОЗНА?) СТРУВА ЕДИН МИЛИОН И ПОЛОВИНА...

4314 20
D

Въпроси, въпроси, въпроси......

Радислав Томов: С 10 декара, както си написал по надолу за това издържан, което споменаваш, а именно без...

392 3
J

За сега започващ с бизнеса с крави, ИМА ЛИ СМИСЪЛ? ЗА СЪВЕТ?

Радислав Томов: Смисъл има винаги, но за да изкараш пари от крави, както си написал инвестицията започва о...

7099 4
K

Къде в София мога да изкарам курс за фермери?

KVALIFIKATOR.BG: Аз съм супер доволен че преминах при тези www.kvalifikator.bg даже дистанционна форма имат...

4204 3
Y

Как да кандидатствам по проект и да получа субсидии?

Виолета: Въпросът ми е как може да се оползотворят пустеещите дворове в моето село които са над дв...

4091 3
D

Ферма за птици - споделете мнения и препоръки

Румяна: Здравейте, бихте ли ме насочили, къде в Пловдивска или Старозагорска област има фирма от...

8883 7
C

мярка 6.3

bat_minka: https://agri.bg/novini/dfz-rankingat-po-myarka-63-e-gotov

1585307 4208

Годжи бери

Здравейте на всички! Наскоро ми попадна имот, който е засаден с 50 дка годжи бери и 72 дк...

351 0
K

Изисква ли се регистрация като ЗП от лицата кандидатстващи по схемата за дребни стопани?

animacya: § 43. В чл. 41 се правят следните изменения и допълнения: Добре калега! Ами ако приемем,...

14946 25
B

Програма Mлад Фермер за овощарство.

Vannya: Трябва много да прочетеш, преди за започнеш. Казвам го с най-добри чувства и от горчив оп...

9669 4
A

Разсадник за трайни насаждения - споделете опит и информация

Mitev: Забравих -пазара е ограничен...има внос от Гърция, Македония и други страни......

3377 2
T

Работещи Бизнеси за Продажба в България

tzankov: Сайта ни е: investmentsbg.com/bg/

299 2
T

Продажба на Работещи Бизнеси в България

Здравейте на Всички членове на сайта Фермер БГ Тук сме да Ви предложим работещи бизнеси...

135 0