Украинската Помощ

Колеги на първия транш трябваше да преведът половината (213мл.лв) те проведоха 175мл.лв. п...

405 0

Стратегически план - недоволство

stelao: някой има ли идея, какво се изисква за доказване на плододаване на овошките. трябва стано...

890 3
S

Ковид субсидирането

Здравейте , отново пиша тук защото "Agri.bg" е най-коректният и честен сайт в България. Ис...

293 0

Документ доказващ че овощна градина е в плододаване

Колеги отново сме пред невероятна ситуация . Изисква се документ от агроном че градината е...

1139 0
D

Машина за вадене на костилки

Валери Чулин: Интересуваме оферта за машина 500 кг/ час за отстраняване костилките на сливи и череши

18553 15

Мнения за трактор Владимировец т25

Т25: Лично аз, от моя екземпляр съм доволен. С пръскането няма проблем. Е, кабината (за предпоч...

1124 1
T

Напукване на черешите

Nikolai: 😽😽

4329 4
A

Отглеждане на череши

kapanec: това че нямаш букви на кирилица не ти пречи да пишеш на кирилица има програма за това.Пред...

4714 6
A

Колко върви пробиването на дупка 60 на 60?

Петко: Здравейте, аз си купих моторен свредел ruris tt12. В комплект е с 2 свредла, доволен съм о...

24680 12

черешите в цяла България

Правителството уж щеше да помага на българските производители а сега затвори пазарите , ед...

441 0
G

За вишните - пишете всичко свързано с отглеждането на това дърво.

fossill: iskam da nasadq gradina s vishni sort oblachinska vaprosat mi e kakva e razlikata ako darv...

12350 18
V

Създаване на овощна градина

AntoanBG: Здравейте исам да попитам. Имам 12 декара земя от която 9 декара са засадени с череш. В...

19969 11
C

Споделете техники при отглеждане на череши в оранжерия

didoiluba: Колега. Твоята нужна информация е в Сливен. Човекът се казва Димчо Димитров. Били сме съуч...

4563 1
Z

Интензивна черешова градина. Дайте съвет.

ZPIvana: Павел, благодаря за отговора. Аз също подозирам, че намирането на качествен посадъчен мате...

3475 3

Неизвестно заболяване

Здравейте, какво е това заболяване по черешата. Появява се всяка година. Фиданката е добре...

209 0