Машина за вадене на костилки

Иван В.Иванов: Бих желал да закупя машина за вадене костилки от трънки и смилане на плода. Същата трябв...

9535 11

Отглеждане на череши

kapanec: това че нямаш букви на кирилица не ти пречи да пишеш на кирилица има програма за това.Пред...

4459 6

Колко върви пробиването на дупка 60 на 60?

Петко: Здравейте, аз си купих моторен свредел ruris tt12. В комплект е с 2 свредла, доволен съм о...

22672 12

черешите в цяла България

Правителството уж щеше да помага на българските производители а сега затвори пазарите , ед...

145 0

Мнения за трактор Владимировец т25

Колеги, дайте ваше мнение трактора как се справя в овощна градина, като оре, пръска и с му...

137 0

За вишните - пишете всичко свързано с отглеждането на това дърво.

fossill: iskam da nasadq gradina s vishni sort oblachinska vaprosat mi e kakva e razlikata ako darv...

11812 18

Създаване на овощна градина

AntoanBG: Здравейте исам да попитам. Имам 12 декара земя от която 9 декара са засадени с череш. В...

19567 11

Споделете техники при отглеждане на череши в оранжерия

didoiluba: Колега. Твоята нужна информация е в Сливен. Човекът се казва Димчо Димитров. Били сме съуч...

4040 1

Интензивна черешова градина. Дайте съвет.

ZPIvana: Павел, благодаря за отговора. Аз също подозирам, че намирането на качествен посадъчен мате...

3145 3

Неизвестно заболяване

Здравейте, какво е това заболяване по черешата. Появява се всяка година. Фиданката е добре...

120 0

БOЛЕСТ ПО МЛАДИ ЧЕРЕШОВИ ДЪРВЕТА !!!

kris200: Зимните пръскания с медни препарати правиш ли ги? Това е засега единственото решение за ог...

430 1

Кроене, череши

Здравейте. Исках да попитам, днес кроих череши около 10 годишни, но не успах да намажа вси...

668 0

Кюстендил, механизирана обработка на почвата, оран

chavdarcheto: къде е тая овощна градина където трябва да се оре

1009 2

КАК ДА защитим овощните дървета от зайци ?

: прерязване до изяденото и чакаш да изкарат на ново

32876 72

Търся хора за резитба на Круши и Черешени

Здравейте,търся хора които разбират от резитба на круши и череши в област Стара Загора. Д...

30 0