Кредити и финансова помощ от всякакъв вид без стрес

Добър ден, Hopkinson finance limited Private Lender предлага различни видове кредити ва...

3 0

Защо фермер.бг не споделя разследванията на "колегите" им биволари?

proba: Нещо което всички знаем - ДФЗ е портфейла на ДПС, от където всеки си взема колкото му тряб...

439 5

Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта карта, (([email protected]) (+ 237677707293)

Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта карта, (([email protected]) (...

24 0

здравейте

здравейте,миналата година си купих 1дка дворно място,няма нито постройки нито нищо,празно...

378 0

Моля за помощ как се пуска обява в сайта

adriana: Виж лентовото меню. Влез в " Борса".

3251 1

До администраторите на сайта - как да подобрим форума

boro: И още, като ми излезе горе на знаменцето, че има коментар по тема, за която съм абониран,...

1874 22

Някой знае ли как може да се изтрие цял албум?

Как да изтрия цял албум със снимки?

25 0

Защо е заключена Тема: Цена пшеница 2014- ще допуснем ли картел като през 2013?

PlamenPetkov: Колеги,донякъде е добре,че темата се заключи,защото навлязохме в много ,,странични,, разг...

3212 11

Що за обяви?!

Към модераторите на сайта-как е възможно да пускате обяви без местонахождение?!Например:"П...

46 0

Застъпване и бели петна - споделете информация

Здравейте колеги , беше обещано да преведат пари за застъпването и слоя които минал към д...

1406 0

Продавам разсад лавандула, реколта 2013/2014г.

Продавам разсад лавандула, собствено приготвени резници с много добра коренова система - 1...

38 0

Труд и творчество по агротехника - имам идея!

iani: imam dosta takiva idei dori i realizirani no fermer.bg mi othvarlia vsi4ko kofto poblikyva...

6737 13

Списък с организациите на земеделски производители

businessplan: по до сега деистващата наредба подпомагането е до пет процента от оборота което означава...

2472 5

Приложение за смартфон - Fermer.bg

Някой подкрепя ли предложението за изработка на приложение,чрез което да се следят новини...

1206 0

Обръщение към екипа на Fermer.bg

kurti: А сега пусни една подписка за връщането и на "драсни пални клечица" и направо ще цъфнем...

377 5