Заместител на линурон при кориандър

Ние: Колеги, кажете наистина ефикасен препарат за раст.защита при кориандър.Паламида и конопа н...

886 3
S

обезаразяване на слънчогледови семена

Иво Иванов: Искам да си купя карбодан

3563 10
R

система за оповестяване

rosi11: гледам номера от снимките от очертаването, където номера започва с екате и още две числа,...

177 1
J

Фунгицид при слънчоглед

goerv: Тази година изпробвах две комбинации. Първата с Амистар 90 мл/дка. + листен с бор молибден...

321630 4
S

Третиране на шитни плевели

lupo_93: Поникнал е овес.

1793 1
A

ХЕРБИЦИД ЖИТНИ

julyan von emona: Написах в гугъл "тотален хербицид" и ми излезнаха ужасяващи неща. хВ съйщност имам малка з...

14791 20
V

С какъв препарат да пръскам люцерната

jivko159: добър ден колега видях тема и искам да попитам люцерната е млада сята е март месец ако нап...

35630 35
A

Препоръчайте ми фирми за семена и препарати!

Nikim: Бил съм клиент на Асм Монтана даже съм от Монтана и вече никога няма да се сета за тях. С...

9583 13
K

Проблем с брашнеста мана по слънчогледа

trinitybg: diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за то...

3414 3
V

Торене и пръскане при отглеждане на слънчоглед

trinitybg: diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за то...

6345 4
J

Браншеста мана по пшеницата

trinitybg: diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за то...

16994 14
C

Пръскане на слънчоглед - норма за препарат

trinitybg: diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за то...

5077 5
P

пролетно пръскане на пшеницата

diditxd: Течните торове на Биохум са страхотни, силно ви ги препоръчвам. Работим с тия от години. Н...

13110 17
S

Пръскане на пшеница

trinitybg: diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за то...

1925 3
K

Запечатка на слънчоглед - споделете съвет

diditxd: Биохум - Производство на течни торове, биотор, листни торове, органични торове http://b...

4018 4