Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта карта, (([email protected]) (+ 237677707293),

Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта карта, (([email protected]) (...

6 0

Третиране на шитни плевели

lupo_93: Поникнал е овес.

1637 1

ХЕРБИЦИД ЖИТНИ

julyan von emona: Написах в гугъл "тотален хербицид" и ми излезнаха ужасяващи неща. хВ съйщност имам малка з...

12968 20

С какъв препарат да пръскам люцерната

jivko159: добър ден колега видях тема и искам да попитам люцерната е млада сята е март месец ако нап...

28638 35

Препоръчайте ми фирми за семена и препарати!

Nikim: Бил съм клиент на Асм Монтана даже съм от Монтана и вече никога няма да се сета за тях. С...

8708 15

Проблем с брашнеста мана по слънчогледа

trinitybg: diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за то...

2895 3

Торене и пръскане при отглеждане на слънчоглед

trinitybg: diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за то...

6103 4

Браншеста мана по пшеницата

16628 14

Пръскане на слънчоглед - норма за препарат

4659 5

пролетно пръскане на пшеницата

diditxd: Течните торове на Биохум са страхотни, силно ви ги препоръчвам. Работим с тия от години. Н...

10632 17

Пръскане на пшеница

1826 3

Запечатка на слънчоглед - споделете съвет

diditxd: Биохум - Производство на течни торове, биотор, листни торове, органични торове http://b...

3416 4

Фунгицид при слънчоглед

goerv: Тази година изпробвах две комбинации. Първата с Амистар 90 мл/дка. + листен с бор молибден...

320271 4

Мнения за хибридите на царевица сорт Euralis

digital88: Здравейте колеги, нека всеки сподели мненията си за отглеждане на царевица. Досега не съм...

2130 1

Каква е тази болест по слънчогледа?

naiss: Не обвинявайте Пулсара. Няма фалшив или Турски. Разликата е в цената.Турския е два пъти по...

9331 16