Мнения за хибридите на царевица сорт Euralis

digital88: Здравейте колеги, нека всеки сподели мненията си за отглеждане на царевица. Досега не съм...

2119 1

обезаразяване на слънчогледови семена

petyo21: Първо се научи да пишеш, а след това малко се интерсувай. На всеки препарат си пише колко...

2599 9

Колеги дайте мнение за ПУЛСАР

izhel: Пулсара е нож с две остриета. Може да свърши прекрасна работа, а може и да смъкне добива -...

9050 11

Кога да внеса фунгицид в пшеницата?

ttodorov77: Под мрежеста мозайка може да се разбират доста неща,опиши малко по подробно или снимай и к...

2748 3

Съвет за избор на препарат за широколисни плевели при слънчоглед

goro_N: Конвенционалните сортове ние ги пръскаме с Пледж

1193 5

Третиране на шитни плевели

lupo_93: Поникнал е овес.

1629 1

Запечатка на слънчоглед - споделете съвет

diditxd: Биохум - Производство на течни торове, биотор, листни торове, органични торове http://b...

3393 4

продавам

здравей те! имам останали от миналата година бампер,алерт ц, камбио,паласт 75,лебосол и ке...

48 0

Слънчоглед Пионер ( Pioneer ), пръскане след 6 лист

sandokam: dano godinata da e dobra,a i cenata.ot nas kakvoto tribva sme napravili

7515 6

Препоръчайте ми фирми за семена и препарати!

Nikim: Бил съм клиент на Асм Монтана даже съм от Монтана и вече никога няма да се сета за тях. С...

8661 17

Problemi pri rapica s preparatyt Meteor

GeorgiRachev: Ne prosto tova mi e pyrviqt proekt i ne iskam da se provalqm. blagodarq ti za informaciqt...

692 7

Щурец в слънчогледа! Помагайте!

boqn88: абе joker ти ли забраняваш и позволяваш препаратите бе или се правиш на интересен

3834 7

Браншеста мана по пшеницата

trinitybg: diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за то...

16610 14

с какъв хербецит против плевели се пръска пшеницата

без фактури но оригинал за тва и цена 400лв и не от Турция

7481 14

Каква е тази болест по слънчогледа?

naiss: Не обвинявайте Пулсара. Няма фалшив или Турски. Разликата е в цената.Турския е два пъти по...

9315 16