P

Дворно насаждение

Здравейте! Преди известно време се сдобих с дворно място в близост до Ловеч. Занимавам с...

287 0
T

Съвет при проектиране на капково напояване

чичи: не съм сигурен, че съм разбрал на 100% въпроса, но ако си вземеш една хидрофорна помпа ще...

676 2
F

Микрорастения и регистрация като земеделски прозиводител.

[email protected]: Колега . разбра ли нещо за отглеждане на растения в контролирана среда . Мен ме интересува...

526 1
G

РАЗСАД

ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ/КОЛЕЖКИ, ВЪПРОСЪТ МИ КЪМ ВАС Е: КОЯ Е ПО-ПОДХОДЯЩА ТОРНА СМЕС И КОЙ ОТ ПР...

140 0
I

Таблица за препарати

Дайте някоя таблица на български за съвместимост на фунгициди и инсектициди. Бях намерил е...

329 0
G

За засаждането и отглеждането на патладжани

[email protected]: Научи се да пишеш грамотно

22147 15
A

Кое, кога , как в оранжерията?

Здравейте! От късна пролет на 2020 имаме оранжерия и сега за първа година ще я под...

294 0

Охлюви и плужеци

Stoyko: може да пробваш и с бутилки с бира. Плужеците влизат вътре и после не могат да излязат. Пр...

416 4
L

Съвет относно тикви за семки Дамски нокът

alex123: Колеги,обмислям да посея тази година 100 декара дамски нокът,но притесненията ми са от нап...

90822 76
M

Ряпа дълга бяла

Трифон Трифонов: След 3 години,идва и отговора ми.Дайконата се сади на гъсто,5-7 см. семка от семка.Достигн...

2653 1
A

семена

от Къде мога да купя зеленчукови семена на едро?

128 0
C

Капково поливане

Здравейте, Моля за помощ при избора на помпа за капково напояване. Разполагам с 3200 мет...

547 0
B

Пазар на тиквени семки?

ЗзЗ: До Иван човека пита нормално, а ти му се лигавиш на среща. До bogatyr последно ч...

1663 4
V

ЦЕНА НА ТИКВИ 2018г. ???

Има ли накой идея как ще тръгнт цените на тиквата в Силистренски регион ?

1913 0
I

За Гъбарниците и ХЕИ

Здравейте, от скоро отглеждаме гъби кладница в една бивша промишлена сграда. Сградата...

958 0