K

Пасищни пилета

AndreyKurtenkov: Krasimirr3, писал си отдавна, дано не ти е минал мерака - реално в момента заради едно вир...

966 3
I

Акари по кокошки носачки

Ню Фреш: Натурална пудра Hüniger против кокошинки. Дехидратира ги и те изсъхват и умират. Може да с...

26712 11
K

Инкубатор настройки

Румен: На повечето породи оплодяемостта е почти 100%. Има изключения при някои породи, но се дълж...

25831 17
V

Инвестиция в птицеферма

Момчил: Как да не е като сме на 4-то място по най-скъпи яйца в света?!

1171 2
S

Какви са изискванията към частния производител на яйца

Здравейте, Имам малък двор, на който искам да изградя кокошарник и да отглеждам кокошк...

207 0
K

Съвети при стартиране на ферма за пилета

Мирослав Николаев: Здравейте господин Jakobs, Бих искал да се свържа с вас имам 2-3 въпроса относно отглежда...

8908 10
K

Кокошките си ядат яйцата - съвети

Зарко: Мирко,Извинявай,но на Български не можеш ли да пишеш...?.-има много лесен начин!?

88018 35
K

Направа на инкубатор от стар хладилник.

Енчо: Как мога да се свържа с Вас? Моя телефон е 0898493015

70289 23
R

Помогнете за избор на порода кокошки-носачки

Валентин: От къде да ги взема?

43753 16
S

Има ли ферми за отглеждане на гъски в България?

Николай Влаев: Здравейте, интересувам се от гъзки между 20-30 бр, в периода от 10.11 до 10.12. Става въпр...

5730 6
M

Защо ми измират кокошките ?

Роси Костадинова: Ветринарният лекар направи иследвания и каза че имат инфекция даде някакви прахчета антиби...

35340 22
A

ЗДР.По какъв начин може да се кандидатсва с европрограма за оборудване на птицеферма

от 2 години имаме птицеферма оборудвана беше използвана вече няма да издиржа на темпото...

1679 1
K

Мога ли да сложа кокоши и патешки яйца в инкубатора да се люпят заедно?

Здравейте, сдобих се с 12бр. Патешки яйца също така имам и 20бр. Кокоши яйца , та въпросът...

619 0

В Ферма за гъски 500кв.м-колко птици мога да се гледат?

Димитър: Аз гледам патици за дроб имам 5хил бройки в две халета по 650кв метра, за патиците изисква...

1071 2
J

Изисквания за отваряне на ферма за Пъдпъдъчи яйца

Здравейте,разполагам с една сграда която мога да стегна и да превърна в ферма за пъдпъдъци...

1043 0