Защо ми измират кокошките ?

migito: взел сам ги от човек които познавам и съм видял всички лекарства дето им дава за тези с...

27167 20

Отглеждане на патици ( патки ) за гушене

plamen: zdraveite kolegi prodavam gu6arski ma6ini za pove4e informaciq i cena 0893445404

18346 8

Кокошките си ядат яйцата - какво да сторя?

velimirdonchev: режи им главите! има и специални гнездилки с наклонени дъна, но първия вариант е с по до...

13524 5

Гълъб тип бройлер - споделете информация!

didkooo: така е но винаги по добре да се занимаваш с нещо скъпо скапите БГ ресторанти имат интерес...

1830 2

Търся кокошки носачки..

ciklopat: При цена на едно яйце/някой ще каже ,че няма връзка с цената на ярките / 35 стотинки о...

2035 5

къде в Пловдив продават инкубатори

mirko_93: E пък можеш да си направиш баща ми на мен ми направи малко инкобаторче за 60 кокоши яйца ,...

3619 3

Кокошки носачки - как да предотвратя изяждането на яйцата?

sveti_eva: Проследи кокошките..Сигурно само една е склонна към канибализъм..и съответно я задели и п...

9042 4

Драги фермери съдействайте да намеря бели пера от всякакви едри птици!

doc: Птицекланица КП - Първомай гр. Първомай Адрес: 4270 Първомай, ул. Александър Стамболи...

1371 3

Нови изисквания и разпоредни при производство на яйца

ciklopat: НАРЕДБА № 1 ОТ 9 ЯНУАРИ 2008 Г. ЗА ИЗИСКВАНИЯТА ЗА ТЪРГОВИЯ С ЯЙЦА ЗА КОНСУМАЦИЯ В сила о...

3362 1

Отглеждане на гъски за черен дроб.

goofyto: здравейте, мога ли да помолч за контакт с човека който има 50 000 гъски. Ако е удобно да...

25894 17

дискусия за животновъди по време на международното изложение АГРА 2011 г.

ivanov_burgas: Мен лично ме интересува как правителството възнамерява да помогне на животновъдите като съ...

598 1

Какво знаем за щраусите?

monio: някой знае ли каква е изкупната цена за живо животно и къде?

1839 9

отглеждане на кокошки

Сава,нещо не си разбрал-от 1 януари 2012 г се прекратява отглеждането на кокошки носачки в...

6532 16

Моля за съвети !

vaso75: Виж сега ти без работници няма да минеш . Поне един пастир за животните ще ти трябва . Моя...

1056 3

Може ли някой да ми каже фирми (прекупвачи ) на яйца ( пъдпъдъци )

dimitrinatodorova: За какво са ти прекупвачи, ако имаш постоянно количество продавай директно, хвани малки до...

1683 1