Проблем с кокошки - малко носят

Васил: Само ако може да питам знаете ли някой които да продава зибрайти че търся аз съм от софия

35034 15

Акари по кокошки носачки

Магдалена: Здравейте! Може ли малко повече информация какво е "прекарано масло" и в какво съотношение...

15272 5

Кокошките си ядат яйцата - съвети

SKORPION: УВАЖАЕМИ ГОСПОДИНЕ. Вие който пишете за пръскане на пясък,семена от треви,звездел и друг...

70458 33

Някой отглежда ли патици и какви породи?

Стилиян: Ние продаваме порода "Пекинки" за месо и понасят след 4-тият месец. За повече информация 0...

22223 16

Болна кокошка

Здравейте! Имам следният проблем - отглеждам 4 кокошки, колкото за домашна консумация, хра...

112 0

Има ли ферми за отглеждане на гъски в България?

Даниел: Здравей те! Бих искал да питам къде в България мога да си закупя по голямо количество патк...

4401 5

Инкубатор настройки

Asen Karamilov: Браво бе,приятел... От толкова коментари из фейсбук,твоя държи първенство-от началото до к...

13807 9

В Ферма за гъски 500кв.м-колко птици мога да се гледат?

Здравейте колеги нов съм в форума но живо се интересувам от темата за отглеждане на гъски...

166 0

Съвети при стартиране на ферма за пилета

Омар: Здравейте! Ако работите още в фермата може ли телефона за връзка. Благодаря ви

6833 6

Къде да намеря кокошки Носачки и как вървят цените?

Денден: Здравейте ! Предложетеми от къде да си закупя 40 бр носачки . За София Благодаря ви пред...

39133 14

Невероятно Красива, Кротка, Спокойна и за всеки двор Птица!

Pauni_Peafowls: Eто какъв късмет имах аз миналата слънчева неделя! Това е моята първа двойка пауни! Те са...

22831 41

Помогнете за избор на порода кокошки-носачки

миро : кажете ми кои кокошки са по добри носачки белите или черните не разбирам от породи тука бу...

32823 7

Инкубатор

Препоръчайте ми инкубатор за около 50 яйца. И най-важното: от къде да го купя?

506 0

Кокошки носачки - как да предотвратя изяждането на яйцата?

Sergata: Здравей моят съсед имаше същия проблем. Реши го много просто сложи обелена глава лук в пол...

10301 5

Дава ли се черен пипер на малките новоизлюпени пилета?

Kiril: В магазини на Бонмикс Ловеч има пипи на гранули за пилета до 7дни аз ги храня до месец мно...

20861 11