Има ли ферми за отглеждане на гъски в България?

Даниел: Здравей те! Бих искал да питам къде в България мога да си закупя по голямо количество патк...

4314 5

Инкубатор настройки

Asen Karamilov: Браво бе,приятел... От толкова коментари из фейсбук,твоя държи първенство-от началото до к...

12562 9

В Ферма за гъски 500кв.м-колко птици мога да се гледат?

Здравейте колеги нов съм в форума но живо се интересувам от темата за отглеждане на гъски...

106 0

Съвети при стартиране на ферма за пилета

Омар: Здравейте! Ако работите още в фермата може ли телефона за връзка. Благодаря ви

6657 6

Акари по кокошки носачки

billi6: Колега, премахна ли кокошинките, че ще пробвам с нафта, кореселин и масло?

11986 4

Къде да намеря кокошки Носачки и как вървят цените?

Денден: Здравейте ! Предложетеми от къде да си закупя 40 бр носачки . За София Благодаря ви пред...

38490 14

Невероятно Красива, Кротка, Спокойна и за всеки двор Птица!

Pauni_Peafowls: Eто какъв късмет имах аз миналата слънчева неделя! Това е моята първа двойка пауни! Те са...

22746 41

Помогнете за избор на порода кокошки-носачки

миро : кажете ми кои кокошки са по добри носачки белите или черните не разбирам от породи тука бу...

31930 7

Инкубатор

Препоръчайте ми инкубатор за около 50 яйца. И най-важното: от къде да го купя?

419 0

Кокошки носачки - как да предотвратя изяждането на яйцата?

Sergata: Здравей моят съсед имаше същия проблем. Реши го много просто сложи обелена глава лук в пол...

10080 5

Дава ли се черен пипер на малките новоизлюпени пилета?

Kiril: В магазини на Бонмикс Ловеч има пипи на гранули за пилета до 7дни аз ги храня до месец мно...

20110 11

Синя Брама

Видях че при моите кокошки има Синя Брама имали някои да се е занимавал с тях искам да и...

296 0

ЗЕЛЕНИ ЯЙЦА

Az: https://m.fakti.bg/life/287084-bal-kafav-sin-ili-zelen-eto-ot-kade-idva-cvetat-na-aiceto

4012 3

Съвети относно измирането на бройлери

adriana: Здр някои можели да ми кажи кога се дава след на пилета бройлери моите са на 5 дена благод...

10665 17

Търся за клиент ферма за гъши дроб!

Търся за клиент ферма за гъши дроб!

50 0