Акари по кокошки носачки

Vl Gri: Здравейте, Аз пробвах с АКАРЗИН смесен с някакъв по-универсален инсектицид. АКАРЗИН е синт...

16885 8

Инвестиция в птицеферма

Екатерина: Не е от най-добрите инвестиции;)

170 1

Инкубатор настройки

Васил 85: Не ме разбра ли без препинателни знаци?

14517 10

В Ферма за гъски 500кв.м-колко птици мога да се гледат?

вячеслав: 1м2 на една гъска от 4 месяца за родителите . а за малките . до 4 месяца може 0...

282 1

Помогнете за избор на порода кокошки-носачки

вячеслав: кокошки за яйца - бял легорн. хайсекс бял . хайсекс червен . ломан браун те са най...

34398 9

Помощ за болен пъдпъдък

Здравейте! Моля, ако някой разбира от лечение на болни пъдпъдъци да ми пише. Имаме един б...

38 0

Защо ми измират кокошките ?

Emi: Здр и аз имам Кам 10 кокошки обади 20 пилета Кам 80. Бива зела ама умрияха и останаха 2...

30687 21

Проблем с кокошки - малко носят

Васил: Само ако може да питам знаете ли някой които да продава зибрайти че търся аз съм от софия

36857 15

Кокошките си ядат яйцата - съвети

SKORPION: УВАЖАЕМИ ГОСПОДИНЕ. Вие който пишете за пръскане на пясък,семена от треви,звездел и друг...

71982 33

Някой отглежда ли патици и какви породи?

Стилиян: Ние продаваме порода "Пекинки" за месо и понасят след 4-тият месец. За повече информация 0...

22724 16

Болна кокошка

Здравейте! Имам следният проблем - отглеждам 4 кокошки, колкото за домашна консумация, хра...

260 0

Има ли ферми за отглеждане на гъски в България?

Даниел: Здравей те! Бих искал да питам къде в България мога да си закупя по голямо количество патк...

4549 5

Съвети при стартиране на ферма за пилета

Омар: Здравейте! Ако работите още в фермата може ли телефона за връзка. Благодаря ви

7108 6

Къде да намеря кокошки Носачки и как вървят цените?

Денден: Здравейте ! Предложетеми от къде да си закупя 40 бр носачки . За София Благодаря ви пред...

40102 14

Невероятно Красива, Кротка, Спокойна и за всеки двор Птица!

Pauni_Peafowls: Eто какъв късмет имах аз миналата слънчева неделя! Това е моята първа двойка пауни! Те са...

22907 41