Помогнете за избор на порода кокошки-носачки

Roki00: Някой може ли да ми каже от къде мога да си купя ярки ломан браун или бял легхорн но да са...

35949 12

Съвети при стартиране на ферма за пилета

Илгин: ЗдрАвейте господин (jacob87), имам няколко въпроса към вас ? Как мога да се свъжа с Вас?!...

7454 7

В Ферма за гъски 500кв.м-колко птици мога да се гледат?

Димитър: Аз гледам патици за дроб имам 5хил бройки в две халета по 650кв метра, за патиците изисква...

438 2

Изисквания за отваряне на ферма за Пъдпъдъчи яйца

Здравейте,разполагам с една сграда която мога да стегна и да превърна в ферма за пъдпъдъци...

138 0

Направа на инкубатор от стар хладилник.

Красимир: Имам желание да си направя но и имам нужда от помощ ще съм благодарен ако ми помогнеш да...

68813 20

Акари по кокошки носачки

Vl Gri: Здравейте, Аз пробвах с АКАРЗИН смесен с някакъв по-универсален инсектицид. АКАРЗИН е синт...

17105 8

Инвестиция в птицеферма

Екатерина: Не е от най-добрите инвестиции;)

291 1

Инкубатор настройки

Васил 85: Не ме разбра ли без препинателни знаци?

16097 10

Помощ за болен пъдпъдък

Здравейте! Моля, ако някой разбира от лечение на болни пъдпъдъци да ми пише. Имаме един б...

61 0

Защо ми измират кокошките ?

Emi: Здр и аз имам Кам 10 кокошки обади 20 пилета Кам 80. Бива зела ама умрияха и останаха 2...

31098 21

Проблем с кокошки - малко носят

Васил: Само ако може да питам знаете ли някой които да продава зибрайти че търся аз съм от софия

37816 15

Кокошките си ядат яйцата - съвети

SKORPION: УВАЖАЕМИ ГОСПОДИНЕ. Вие който пишете за пръскане на пясък,семена от треви,звездел и друг...

73482 33

Някой отглежда ли патици и какви породи?

Стилиян: Ние продаваме порода "Пекинки" за месо и понасят след 4-тият месец. За повече информация 0...

23117 16

Болна кокошка

Здравейте! Имам следният проблем - отглеждам 4 кокошки, колкото за домашна консумация, хра...

398 0

Има ли ферми за отглеждане на гъски в България?

Даниел: Здравей те! Бих искал да питам къде в България мога да си закупя по голямо количество патк...

4711 5