Невероятно Красива, Кротка, Спокойна и за всеки двор Птица!

Pauni_Peafowls: Eто какъв късмет имах аз миналата слънчева неделя! Това е моята първа двойка пауни! Те са...

22402 41

Кокошки носачки - как да предотвратя изяждането на яйцата?

Sergata: Здравей моят съсед имаше същия проблем. Реши го много просто сложи обелена глава лук в пол...

9172 4

Дава ли се черен пипер на малките новоизлюпени пилета?

Kiril: В магазини на Бонмикс Ловеч има пипи на гранули за пилета до 7дни аз ги храня до месец мно...

18264 9

Синя Брама

Видях че при моите кокошки има Синя Брама имали някои да се е занимавал с тях искам да и...

51 0

Инкубатор настройки

Kiril: От личен опит ви казвам малките инкубатори от китайски и румънски произход са пълен бокл...

6125 4

Помогнете за избор на порода кокошки-носачки

миро : кажете ми кои кокошки са по добри носачки белите или черните не разбирам от породи тука бу...

26882 7

ЗЕЛЕНИ ЯЙЦА

Az: https://m.fakti.bg/life/287084-bal-kafav-sin-ili-zelen-eto-ot-kade-idva-cvetat-na-aiceto

3120 3

Съвети относно измирането на бройлери

adriana: Здр някои можели да ми кажи кога се дава след на пилета бройлери моите са на 5 дена благод...

9416 17

Акари по кокошки носачки

billi6: Колега, премахна ли кокошинките, че ще пробвам с нафта, кореселин и масло?

10365 4

Търся за клиент ферма за гъши дроб!

Търся за клиент ферма за гъши дроб!

12 0

Инкубатор за яйца

hristina55: Намерих, страшно много ви благодаря.

318 3

ЗДР.По какъв начин може да се кандидатсва с европрограма за оборудване на птицеферма

от 2 години имаме птицеферма оборудвана беше използвана вече няма да издиржа на темпото...

796 0

Конверсия на фураж при бройлери

Aberkay: Здравей Адриана, можеш да пробваш на следния мейл: [email protected] Благодаря предв...

846 4

Лечение на кокошка

lupo_93: В тенджерата!

1595 2

Отгледаждане на юрдечки и кокошки заедно

yuliq: да може заедно да ги отгледаш аз например гледам йордечки кокошки патки и пуйки заедно рас...

22566 1