Инкубатор

Препоръчайте ми инкубатор за около 50 яйца. И най-важното: от къде да го купя?

43 0

Невероятно Красива, Кротка, Спокойна и за всеки двор Птица!

Pauni_Peafowls: Eто какъв късмет имах аз миналата слънчева неделя! Това е моята първа двойка пауни! Те са...

22467 41

Кокошки носачки - как да предотвратя изяждането на яйцата?

Sergata: Здравей моят съсед имаше същия проблем. Реши го много просто сложи обелена глава лук в пол...

9300 5

Дава ли се черен пипер на малките новоизлюпени пилета?

Kiril: В магазини на Бонмикс Ловеч има пипи на гранули за пилета до 7дни аз ги храня до месец мно...

18366 11

Синя Брама

Видях че при моите кокошки има Синя Брама имали някои да се е занимавал с тях искам да и...

94 0

Инкубатор настройки

Kiril: От личен опит ви казвам малките инкубатори от китайски и румънски произход са пълен бокл...

6365 6

Помогнете за избор на порода кокошки-носачки

миро : кажете ми кои кокошки са по добри носачки белите или черните не разбирам от породи тука бу...

27608 7

ЗЕЛЕНИ ЯЙЦА

Az: https://m.fakti.bg/life/287084-bal-kafav-sin-ili-zelen-eto-ot-kade-idva-cvetat-na-aiceto

3251 3

Съвети относно измирането на бройлери

adriana: Здр някои можели да ми кажи кога се дава след на пилета бройлери моите са на 5 дена благод...

9602 17

Акари по кокошки носачки

billi6: Колега, премахна ли кокошинките, че ще пробвам с нафта, кореселин и масло?

10602 4

Търся за клиент ферма за гъши дроб!

Търся за клиент ферма за гъши дроб!

22 0

Инкубатор за яйца

hristina55: Намерих, страшно много ви благодаря.

325 3

ЗДР.По какъв начин може да се кандидатсва с европрограма за оборудване на птицеферма

от 2 години имаме птицеферма оборудвана беше използвана вече няма да издиржа на темпото...

862 0

Конверсия на фураж при бройлери

Aberkay: Здравей Адриана, можеш да пробваш на следния мейл: [email protected] Благодаря предв...

883 4

Лечение на кокошка

lupo_93: В тенджерата!

1645 2