Внос на препарати за РЗ от Турция и Гърция на 100% надолу цени

Miroslav: А да ли има някой който може да внесе препарати и торове в България

20762 18

Какви са изискванията за продажба на препарати и торове?

Елисавета Георгиева: Документи ,който се изискват от фирмата

4173 2

препарат за троскот

Анатоли: Обадете ми се за вапроси 0899838398

136425 73

Как се прави разтвор за пръскане с даден препарат

Иван: Количество препарат или концентрация на разтвора, кое е правилното? Пример. Площ 100 кв....

26126 16

Някой ползвал ли е това чудо КАСОРОН Г ?

Пламен Пенков: От къде мога да си купя? Някакви контакти ако е възможно да ми дадеш ,че ми трябва за окол...

18726 23

Избор на препарат за плевели при тикви

Светлин Колев: Всеки препарат за слънчоглед,става и за тикви от турските за семе.Хербициди за житни-балур...

15445 13

пръскане за трева преди засяване

meriii: Здравейте на всички ! Имам малка градинка към половин декар с пипер и домат и искам да зна...

34999 5

телен червей

цецо: пълен боклук е тоя натуралис мин година го полэвах

515 1

къдравост при прасковата

kunev: Точно така , смятайте на декар и нямя да ви боли главата Като процентен разтвор смятам сам...

49420 20

Борба със сляпото куче при картофите

Велик: https://www.olx.bg/ad/kapan-za-slyapo-kuche-slepok-spalax-leucodon-CID262-ID7xooU.html

72186 7

Огнен пригор по круши

дар: абе тук пишещите са все професори, много знаят и акъл дават... Тези които знаят тук нищ...

5462 3

Плевели - Как да се преборим с тях?

[email protected]: Здр.Имам нива садя само боб.Но кокогато узреее и за пр ибирам немога да вляза от тръни.К...

21590 7

Препоръчайте ми препарат срещу плевели при лавандула

sevtopol: девринол 4ф- 400 мл. на декар, при производство на разсад се внася след сеитба преди поник...

2106 3

Съвет за работа с турски препарати за РЗ

Koky: В Турция,България и навсякъде активното в-во е еднакво,така че ги поръчваш по него,ако доз...

15407 18