Как да преценя, дали пшеницата има нужда от подхранване?

izhel: Първите признаци са по-светлия цвят на посева и по0слабия растеж. Впоследствие с напредван...

299 1

предсеитбено азотно торене на пролетниците

varbanovN: Най-новите продукти за торене на пролетниците са торовете " Микро ПМХ" или " Микро ПЗ". Пр...

1858 2

Споделете мнения за Торене 2016, как да започнем?

trinitybg: diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за то...

43083 62

Торене на слънчоглед след сеитба

diditxd: Течни торове - Биохум http://biohum.com/продукти/ Грантирано качество!!!

4461 7

Предсеитбено торене на пшеница

deano0303: Що да съм луд?? И аз съм торил с моноамониев фосфат,ко му е лошото на MPS са, Какви добив...

28630 25

есенно подхранване на пшеницата.

vladimir4o: Искате ли по висок добив?С доказаното качество на птичата тор www.ecoreltd.com производств...

8325 18

Какви са най подходящите препарати за отглеждане на сладка царевица ?

Здравеите, rnВъпреки, че публикувам за 1-ви път във форума от доста време чета всякакви те...

2901 0

Колеги, искам вашето компетентно мнение за румънската тор Амониев нитрат !

vladimir4o: wwwecoreltd.com organi4na tor e nai dobroto reshenie 100% se priema ot po4vata

2486 2

Има ли смисъл от торене на пшеницата през април и дали ще може да я усвои?

vladimir4o: Искате ли по висок добив?С доказаното качество на птичата тор www.ecoreltd.com производств...

5451 12

Споделете мнения за НПК тор

teodor1: Има и по добро N 19% P 35% K 35 % влез в саѝта на ecoreltd.com,както и цената е 400 лв бе...

6749 4

Как да наторя

koko_88: За гориво не тревожи,тор да има,тука тя е финансофия фактор. горовото някакви грамове на...

1433 7

Торене на пшеница 2010

Agronoma: Най-новите продукти в Европа, а вече и във България за торене заедно със сеитбата на есенн...

1081 3

Използването на течен азотен тор UAN. Предимства и недостатъци

Здравейте, някой има ли опит в използването на течен азотен тор UAN? Ако някой го е опитва...

1054 0

Търсим дългосрочно - партньори за износ на големи количества зърно

Търсим дългосрочно - партньори за износ на големи количества зърно - твърда пшеница, ечеми...

547 0

Есенно торене на рапица ?

2971 6