N

Кубота gt 23

Кръстьо Чакъров: Брей никой нищо не казва

399 1
C

Запитване

Ivan: Руското е по по мощно и по безпроблемно но на практика са еднакви като работа която вършат...

180 1
T

Проблеми с хидравликата за управление на Т150

Здравейте, Имам проблем с трактор Т150 и по конкретно с завиването. Първоначално нямаше...

331 0
P

Трактор Т25 - скоростите не включват след смяна на полуоска

Имам Трактор Т25 Владимировец. Полуоската на задната лява гума се скъса и я сменихме, но с...

382 0
Y

Загубена първоначална фактура на малогабаритен трактор 14 к.с.

Здравейте. Ще съм благодарен, ако помогнете с моя казус. Имам "Синтай 140". Загубена е п...

320 0
M

Проблем с Вом Suzue M2001

Здравейте! Някой да знае дали посоката на вала на това тракторче може да се обръща. Върти...

59 0
A

ЮМЗ проблем с Вом - помогнете да намеря решение колеги!

[email protected]: Моля за помощ. Колеги ,смених на ЮМЗ Съединител комплект и съединителя к-т на силоотводни...

3884 3

Проблем с двойно Болгар

anabisa: висящ лагер свали карданчето на лагера откъм раздатката на самия лагер има гайка стягаш 15...

153 1
S

Помогнете да реша проблем с навесната система на трактор Владимировец Т 25

Иво: Борислав е дал много точна прогноза.Капачето с двата болта го отвий и изчити клапанчето .Г...

8380 8
D

Коя от тия марки трактори, Kubota, Yanmar, Shibaura да избера?

Танчо Енев: Здравейте може ли мнение за трактор Хонда ТХ 20 и някой дали внася резервни части за този...

76965 17
D

Колеги помогнете с ел.схема за трактор Болгар

Васил Милев: Търся схема за управление на алтернатора/генератора/ на трактор Ламборджини 135 ФОРМУЛА.

14724 9
M

Двигател на Владимирец изпуска дим между главите и цилиндрите, дайте съвет колеги

ЙОРДАН: И при мен е същия проблем. Казаха ми , че на фреза може да се шлайфа леко главата.

1022 2

Орбитрол и цилиндър

Христо Асански: Според мен или объркани маркучи или орбитрола дефектен

177 1
B

Т150

Ямз 236 не пали,при подкачване на инжектира не се чува бушона(клапана),моля за съвети от к...

65 0
J

Трактор МТЗ 952 Беларус - често срещани проблеми

Виктор: Здравей колеги , какво ви е мнението за Беларус 952 най - вече ще се използва за косене (1...

104163 51