кардан за пролетна сеялка

solun: Пропуснах да кажа, че в момента в който гасиш трактора трябва да си с една ръка на ръчката...

38 2

Оран, дисковане, фрезоване

Здравейте на всички-не съм сигурен дали това е правилното място и моля да ме извините ако...

63 0

Внос на земеделска техника от турция

Юлкю: Здравейте колеги, мито плащали се за внос на селскостопанска техника от Турция

2227 4

Проблем с хидравликата на трактор John Deere 2850

GEORGIEV: Някой може ли да помогни, имаме проблем с вътрешната помпа на John Deere's 2850. Няма нал...

4737 8

Моля за помощ

Трактор хиномото 28кс взе да загрява изгасихго го и когато дадах на контакт таблото изгасн...

51 0

Заслужава ли си покупката на трактор Kubota M108-S?

Здравко: Здравейте имам голям проблем с моя трактор хиномото28кс взе да загрява изгасихго и когато...

18569 21

remont kubota l 1800

kolegi pri smiana semering na silootvodnia val izgubix 4ast ot masloto dolix 2 litra no ne...

37 0

Хърватски трактори

Димитров: Хърватска фирма Хиттнер. Специализирана в производство на горски и земеделски машини. Рабо...

154 2

Затягане главата на трактор Т150к

lupo_93: Стягаш до скъсване и връщаш четвърт.

1237 3

Проблем с New holland TM 160

Здравейте, колеги. Имам проблем със скоростите на New Holland TM 160. Траткорът работи пер...

101 0

Налягане на предни и задни гуми на Болгар ТК-80

iovkito: Колеги , благодаря за отговорите . Гумите са доста старички и на тях не пише абсолютно нищ...

6254 4

Дайте съвет за ЮМЗ - не качва масло на двигателя!

ivanov2344567887: колеги , имам странен шум в двигателя , маслото държи 2.5 атмосвери налягане при загрят д...

9596 24

Къкъв двигател да сложа на трактор Т-150?

porshe: Разгледах ти профила сега - ако сложиш 236 ще оре перфектно с този плуг доколкото този плу...

4059 9

Трактор Болгар ТК 80 - как да намеря и отстраня проблем по разпределителя?

Месут: Колеги и аз имям един въпрос. Защо може да спука от разпредителя към казана обратния марк...

9184 15