P

Може ли да се пренаема земя по споразумение

mborisov81: От сайта на МЗХ "УКАЗАНИЯ по прилагане на чл. 37б и чл. 37в от Закона за собствеността и п...

5602 5
E

Разяснения относно начина на трайно ползване на земя

lendi: Не знам дали питам в правилната тема, но не открих по-подходяща. Казаха ми, че земеделците...

1543 3
D

Молба за консултация по повод Натура

Димитров 85: В никакъв случаи

817 1
R

Информация относно Дневника за животни по агроекология (овце)

kostova: Миналата година приключих 5 годишния период по агроекология с пасища за крави.Още първата...

2308 1
D

Осигуровки за земеделски стопанин - каква е сумата и на коя дата се плащат?

colonago: ако не е платено няма проблем,проблема e ако не е пусната декларация. акт за нарушение в...

2001 4
K

Болничен лист при ЗП

adriana: Може без Ел.подпис и съпругата ти може да го подаде, ако фирмата е регистрирана и са съгл...

1535 3
E

Правно основание на наети общински пасища

Здравейте , имам подписани договори с общината за пасища .Дотоворите са качени в ИСАК н 11...

865 0
M

След като се осигурявам веднъж,задължен ли съм да се осигурявам и като ЗП?

adriana: Естествено, че няма как да е само за половината година... Може да се осигурява на перио...

29036 7
C

Обвързана подкрепа за плодове

cholakov90: колега можеш ли да ми пратиш снимка с такъв договор.някъде заверява ли се или не.само с по...

18944 6
E

Отговор на възражения по допустим слой и плащане

gan4o: при мене е три години и се очертава делото да започне отначало след като спечелих във ВАС...

1403 4
D

Безумни референтни цени по Мярка 7.6 за реставрация на църкви

Онзи ден гледах едно предване във връзка с МЯРКА 7.6 за реставарция на църкви. Поредната п...

1278 0
I

Проблеми с правните основания за Кампания 2016

Stormstriker: Абе то хубаво го казваш да ги очертаем, ма бутона "Приключи заявлението" в този случай ост...

27582 5
G

Въпрос относно субсидии

agra: Прочети за обвързано с производство плащания. Освен мускули и мисловна дейност трябва. У...

1430 2
M

Мярка 14 Хуманно отношение към животните

jacob87: http://www.dfz.bg/bg/prescentar/novini/humanno_svine/ Колеги мисля че приема мина вече...

18658 4
V

За спрените субсидии за биоземеделие

DianaG: Аз имах 6 дка парцел, закупих съседен обединих ги на 3та година общо 18, заявлението е нар...

11906 14