моля за помощ

krumloz: Дугар аз имам сорт Брестовица,като десертно грозде е много хубаво а и за вино е уникално,н...

1495 11

Никополски Мавруд и Дунавска гъмза.

Здравейте, някой има ли винените сортове грозде, Никополски Мавруд и Дунавска гъмза. Искам...

19 0

Никополски мавруд, Дунавска гъмза

Здравейте, някой има ли винените сортове грозде, Никополски Мавруд и Дунавска гъмза. Искам...

145 0

Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта карта, (([email protected]) (+ 237677707293),

Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта карта, (([email protected]) (...

6 0

Лозарски Трактор . Болгар , Т40 , Лтз , Мтз или друг ?

Krasimird: В началото се бях насочил точно към лозаро овощарски Италианските които си посочил , но от...

1484 2

Смяна начин на трайно ползване на земеделска земя

boianTZ: По-добре не се занимавай,ако е имало вариант за обжалване си изпуснал сроковете,а това със...

7677 6

Присаждане на лози

Accord: Института в Плевен

1526 1

продавам грозде

продавам грозде мрло , ркацител ,димят + десертно болгар с перфектно качество в големи к...

900 0

Изсъхване на лозовия плод - фаза цъвтеж

izhel: И още нещо: Не смесвай Верита с медни препарати. Намаляват действието на алуминиевия фозет...

14032 27

Tърсим съвети за избор на винени сортове лози в район Шабла

vintage: Eто господа - мисля че ще Ви бъде полезно. Това е Национална Почвена Служба - правят доб...

1364 1

Торене на лозя

Здравейте, Искам да торя лозето(памид) с калиев сулфат и суперфосват. Двата тора са грану...

33 0

продавам гроздова ракия

продавам гроздова ракия 48-50градуса. 0889516303 0889719148

37 0

Какъв сорт грозде е това?

velimirdonchev: снимаи отблизо-7-8 лист и грозда. според мен става въпрос за сорт с повишена устоичивост...

1991 1

Услуги

Някой може ли да ми даде координати на някой, който извършва следните услуги Оран,дискова...

142 0

Цени на винени сортове грозде-Кампания 2015г.

ChochoSteffanov: Колеги, ние приключихме Карловския мискет на средна цена 0.60лв/кг. В началото стартира на...

26065 42