Смяна начин на трайно ползване на земеделска земя

boianTZ: По-добре не се занимавай,ако е имало вариант за обжалване си изпуснал сроковете,а това със...

7380 6

Помогнете да разбера коя точно е тази болест по лозите

gogoh: Сега ... само ще прокоментирам наблюденията си, защото преди малко се прибрах от мястото,...

6809 25

Засаждане на лозя

patilan4o: За съжаление десертни сортове не се подпомагат по Националната програмата за подпомагане н...

2965 2

засаждане на десертно лозе

M_Stoeva: Искаме да подменим 70-80 пръчки десертно грозде в лозето, някакви препоръки къде има качес...

1661 4

имате ли измръзвания по лозята

stefanslanev: По върховете на едногодишните пръчки сте видяли сухи части.Това не е проблем.Върховете не...

1431 1

Гроздова Реколта 2014 - състояние са лозовите масиви вследствие на валежите!

galatina: колежке благодаря за отзвука но не е въпрос за цени и ПРЗ аз от дълги години се занимавам...

2063 2

Причина за почервеняване листата на лозата

Angel77: Тази година и аз наблюдавам това явление.Мисля,че е Бренер но не съм сигурен има такива ло...

9861 2

Търся агроном-консултант за съвет

Rosinant55: Давам агро-консултаций ,по Растителна защита и торене. тел.0877 43 79 65 ми е тел,по всяк...

4871 3

Съвет за хубави винени сортове грозде

velimirdonchev: аз ще ти препоръчам някакъв купаж да направиш, от една страна ще имаш няколко сорта и ще в...

21736 5

Съвет за унищожаване на бадеми

velimirdonchev: колеги като чуя 100 грама раундъп на гръбна пръскачка и ми иде да ударя някого.няма нещо...

4414 7

Въпрос за неизвестна болест по хамбурски мискет

joro75: Това е така наречената краста по лозята,а иначе казано това са си акари.Ако не вземеш мерк...

5847 5

Никополски мавруд, Дунавска гъмза

Здравейте, някой има ли винените сортове грозде, Никополски Мавруд и Дунавска гъмза. Искам...

28 0

Къде мога да купя пръчка грозде липа /черно/ за засаждане?

velimirdonchev: пробвай има поне 10 нови сорта които са устоичиви и не са канцерогенни. пробвай на...

2398 3

Никополски Мавруд и Дунавска гъмза.

Здравейте, някой има ли винените сортове грозде, Никополски Мавруд и Дунавска гъмза. Искам...

14 0