проблеми с вредители

Последните 2-3 години започнаха да се появяват изглеждащи като яйца на някакъв вредител въ...

98 0
V

Какъв сорт грозде е това?

Таня: Какъв сорт е гроздето? Благодаря предварително. Емайл:[email protected]

2660 4
E

Смяна начин на трайно ползване на земеделска земя

Живко Русков: Здравейте. Предстои ми покупка на имот като в обявата пише “ категория 8-изоставена орна...

13277 9
V

Търся агроном-консултант за съвет

Rosinant55: Давам агро-консултаций ,по Растителна защита и торене. тел.0877 43 79 65 ми е тел,по всяк...

5158 4
I

Грозде липа

Lupo93: Иска пръскане.

1335 1
M

запитване

нямам опит в отжлеждането и грижи за лози - мисля са различни сортове , винен и десертни ....

162 0
V

Съвет за хубави винени сортове грозде

velimirdonchev: аз ще ти препоръчам някакъв купаж да направиш, от една страна ще имаш няколко сорта и ще в...

25162 5
M

Изсъхване на лозовия плод - фаза цъвтеж

izhel: И още нещо: Не смесвай Верита с медни препарати. Намаляват действието на алуминиевия фозет...

14712 27
I

Присаждане на лози

Accord: Института в Плевен

1993 1
V

моля за помощ

krumloz: Дугар аз имам сорт Брестовица,като десертно грозде е много хубаво а и за вино е уникално,н...

1960 11
I

Никополски Мавруд и Дунавска гъмза.

Здравейте, някой има ли винените сортове грозде, Никополски Мавруд и Дунавска гъмза. Искам...

280 0
I

Никополски мавруд, Дунавска гъмза

Здравейте, някой има ли винените сортове грозде, Никополски Мавруд и Дунавска гъмза. Искам...

1281 0
K

Лозарски Трактор . Болгар , Т40 , Лтз , Мтз или друг ?

Krasimird: В началото се бях насочил точно към лозаро овощарски Италианските които си посочил , но от...

2269 2
N

продавам грозде

продавам грозде мрло , ркацител ,димят + десертно болгар с перфектно качество в големи к...

998 0
H

Tърсим съвети за избор на винени сортове лози в район Шабла

vintage: Eто господа - мисля че ще Ви бъде полезно. Това е Национална Почвена Служба - правят доб...

1550 1