Бланка за пълномощно за представляване при продажба на земеделска земя

Лили: Здравейте, освен пълномощно ще ви трябват и два вида декларации, заверени от брат ви. Ед...

12908 4

Как се регистрира животновъден обект?

Димо Димов: В помещение под наем мога ли да регистрирам животновъден обект,и какъв е реда?Благодаря

25982 7

Необходими документи за категория Ткт

ektelion: Здравейте колеги, Имам някаква форма на далтонизъм, и искам да ви попитам мога ли да си...

49648 12

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Стефан: Намери ги тия и ги осъди по Закона за опазване на селскостопанското имущество! !!!

176 2

Правно основание - образец за земеделска земя

абе хора ,какви образци, какви пет лева [:slap:] Нали за това има адвокати.Отиваш , прави...

24421 14

Изисквания за износ на живи агнета от България за Италия.

Illusion: Много благодаря за информацията.

3415 3

Какво прави БАБХ, под ръководството на Д. Илиев?

Alexandru: Абсолютно съгласен съм, че току-що започнах да уча онлайн търговия, тъй като не искам да о...

471 2

Отглеждане на кокошки носачки-изисквания,условия,доходност

Uspeh: Здравейте, за да направите ферма и да я регистрирате по чл.137, ви трябва отстояние 500...

62819 26

Необходими документи за регистрация на трактор от КТИ

: Документите, които са необходими, за да се извърши регистрацията, са следните: 1. Писмено...

34397 16

Мярка Млад фермер - участие и мнения за нея

Дори и ДФЗ-РА, не могат да ти кажат. Това може само да се каже , ако ЕС разреши прехвърлян...

7410 43

Как се издава разрешително за сондаж в нивата

jordan_ivanov: Ivanov_i_brat_my - Благодаря за съвета. Знам какво да направя. А иначе няма да я разделя с...

27551 12

10 процента данък за ЗМП през 2010 ,а

adriana: "И фирма да си облагат се приходите на земеделския производител. " 123456, показваш уди...

1737 37

ПРСР - Мярка 312

Първо - по мярка 312 вече е изчерпан финансовият ресурс, който е предвиден до края на 2009...

444 1

уважаеми колеги, получи финансиране в размер на 5000 евро до 250.000.000 евро се възстановява с лихвен процент от 2% годишно.

уважаеми колеги, получи финансиране в размер на 5000 евро до 250.000.000 евро се възстанов...

62 0

Моля за Вашият коментар за ПРОЕКТА на Наредбата за директни доставки

ferma_kozi: Здравейте колеги, Много съм щастлив,че най накрая наредбата е почти факт, Като цяло наре...

334 5