СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

251 0

уважаеми колеги, получи финансиране в размер на 5000 евро до 250.000.000 евро се възстановява с лихвен процент от 2% годишно.

уважаеми колеги, получи финансиране в размер на 5000 евро до 250.000.000 евро се възстанов...

55 0

Моля за Вашият коментар за ПРОЕКТА на Наредбата за директни доставки

ferma_kozi: Здравейте колеги, Много съм щастлив,че най накрая наредбата е почти факт, Като цяло наре...

313 5

Къде беше обявено, че има срок за подаване на декларации за акциз?

Мила: Някой от вас да има ГСМ, трябва ми информация, относно новата наредба за Регистъра на лица...

2805 33

Изграждане на птицеферма

teddy: Няма проблем, ще споделя след като си поизясня нещата

9560 6

Какъв е редът за изваждане на разрешение за ограждение на овощна градина?

Marian: Haha Te stroili ogradi ka6ti, hoteli, k6ti wseki koi kakwoto iska nezakonno i sega dob...

13062 7

Как се прекратява договор за аренда

искра: здравейте! баща ми е починал преди 13 г, а аз живея в чужбина от 20, единствена наследничк...

20584 17

Продажба на зеленчуци на открито

g_totev: аз за това искам да си продавам от двора защото до миналата есен си имаше пазарче малко за...

11210 8

Необходими документи за категория Ткт

ektelion: Здравейте колеги, Имам някаква форма на далтонизъм, и искам да ви попитам мога ли да си...

48658 12

Фермер, оправете си сайта

proba: Fermer, пуснахте новината, но вижте какво сте написали: ""Навес не се изисква само за пас...

145 0

ФУ за ЗП

SOTIROV69: Благодаря!

280 2

Онлайн консултация с адвокат

Манчева: Здравейте! От 2017г сключвам договор /едногодишен/ с община Петрич за наем на общинска...

322289 217

Препоръчайте ми добър адвокат за поземлени отношения

Манчева: От района на Петрич съм. Трябва ми адвокат по поземлени отношения

1207 5

Как се регистрира животновъден обект?

Живко: Ако някой е запознат с регистрацията на животновъден обект по член 137 дали е задължително...

23443 6

закупуване на държавна земя - стопански двор

RosiiMM: Весо 87, били споделили успя ли да купиш парцел/имот от стопанския двор? В момента,аз съм...

17002 12