Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

175 1

Отглеждане на кокошки носачки-изисквания,условия,доходност

optimeon: Много ви благодаря за информацията

65373 27

СЕПП Уведомителни писма 2009 - КОГААА???

Не, няма проблем. РА са задължени всяка година да изпращат такива писма. Те са уведомителн...

1705 19

Какво е нужно за продажба на собствена продукция на пазара

Иван: Ще продава м праскови в Бургас пазар аз сьм земя.пройзводители съпругата ми ще е продавач...

7161 3

Бланка за пълномощно за представляване при продажба на земеделска земя

Калин Тодоров: Здравейте, някой може ли да ми изпрати бланка от пълномощно за продажба на земеделска земя...

13553 5

Обработване на земя без договор

solun1: Явно zzz не е прочел добре написаното от питащия. Кооперацията е засяла земя, която нито с...

261 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

124 1

как се попълва годишна данъчна декларация

Колеги помагайте. По време на жътва на пшеница през 2010г. през блока ми със слънчоглед,...

5797 26

ГМО - промяна в закона - важно, разпространявайте!

viktor2233: смърт за ГМО- ПОЧИТАТЕЛИ ОБАДЕТЕ ПРОСТАСИ НА МЕН

9322 247

Как да се регистрирам като фермер?

Daniela: Така е.Фермерското мляко е на ферма 1-ва категория.Така пише и на разрешителното за пункта...

3682 11

Как се регистрира животновъден обект?

Димо Димов: В помещение под наем мога ли да регистрирам животновъден обект,и какъв е реда?Благодаря

28199 7

Необходими документи за категория Ткт

ektelion: Здравейте колеги, Имам някаква форма на далтонизъм, и искам да ви попитам мога ли да си...

50560 12

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Стефан: Намери ги тия и ги осъди по Закона за опазване на селскостопанското имущество! !!!

273 2

Правно основание - образец за земеделска земя

абе хора ,какви образци, какви пет лева [:slap:] Нали за това има адвокати.Отиваш , прави...

24692 14

Изисквания за износ на живи агнета от България за Италия.

Illusion: Много благодаря за информацията.

3447 3