СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

420 0

Необходими документи за регистрация на трактор от КТИ

: Документите, които са необходими, за да се извърши регистрацията, са следните: 1. Писмено...

31874 16

Мярка Млад фермер - участие и мнения за нея

Дори и ДФЗ-РА, не могат да ти кажат. Това може само да се каже , ако ЕС разреши прехвърлян...

7284 43

Как се издава разрешително за сондаж в нивата

jordan_ivanov: Ivanov_i_brat_my - Благодаря за съвета. Знам какво да направя. А иначе няма да я разделя с...

25882 12

10 процента данък за ЗМП през 2010 ,а

adriana: "И фирма да си облагат се приходите на земеделския производител. " 123456, показваш уди...

1727 37

ПРСР - Мярка 312

Първо - по мярка 312 вече е изчерпан финансовият ресурс, който е предвиден до края на 2009...

429 1

Бланка за пълномощно за представляване при продажба на земеделска земя

Лили: Здравейте, освен пълномощно ще ви трябват и два вида декларации, заверени от брат ви. Ед...

12430 4

уважаеми колеги, получи финансиране в размер на 5000 евро до 250.000.000 евро се възстановява с лихвен процент от 2% годишно.

уважаеми колеги, получи финансиране в размер на 5000 евро до 250.000.000 евро се възстанов...

58 0

Моля за Вашият коментар за ПРОЕКТА на Наредбата за директни доставки

ferma_kozi: Здравейте колеги, Много съм щастлив,че най накрая наредбата е почти факт, Като цяло наре...

317 5

Къде беше обявено, че има срок за подаване на декларации за акциз?

Мила: Някой от вас да има ГСМ, трябва ми информация, относно новата наредба за Регистъра на лица...

2819 34

Изграждане на птицеферма

teddy: Няма проблем, ще споделя след като си поизясня нещата

9587 6

Какъв е редът за изваждане на разрешение за ограждение на овощна градина?

Marian: Haha Te stroili ogradi ka6ti, hoteli, k6ti wseki koi kakwoto iska nezakonno i sega dob...

13231 8

Как се прекратява договор за аренда

искра: здравейте! баща ми е починал преди 13 г, а аз живея в чужбина от 20, единствена наследничк...

20893 18

Продажба на зеленчуци на открито

g_totev: аз за това искам да си продавам от двора защото до миналата есен си имаше пазарче малко за...

11305 8

Необходими документи за категория Ткт

ektelion: Здравейте колеги, Имам някаква форма на далтонизъм, и искам да ви попитам мога ли да си...

48860 12