M

Наследствени земи, стопанисвани от общината - липса на информация

Жасмина: Всичко казано дотук е вярно. Ще допълня още един вариант. Всяка община има фонд от земи...

1021 3
V

Договор арендатор

wladd: Кога си го придобил ? Този имоти с Договор за аренда, наем или съвместна обработка . Кога...

775 2
D

Прехвърляне на земя

Н. Ангелова: Законно ли е парите от рентата да се изпратят на наемодателя с пощенски запис и това да се...

1370 2
M

Конна база - регистрация на животновъден обект

Здравейте, Във връзка с обект конна база, в процес на строеж, се интересувам какво тря...

338 0
M

Производство и продажба на яйца

Байрам: Продавам на 100% домашни яйца минимум размер М !Сорт кокошка люман-браун.Хранят се със жит...

22329 29

Прекратяване на регистрация

Здравейте, каква е процедурата за прекратяване на регистрация като зем.производител в ДФЗ,...

96 0
S

Казус при продажба на земеделска земя при наличие на арендатор - коментирайте!

[email protected]: Земя 4 категория обл. Пловдив, общ. Асеновград, реална цена, която може да се вземе на дек...

6865 6
J

Как се издава разрешително за сондаж в нивата

iwo iwanow: здравейте,след регистрация на тръбен кладенец за други цели трябва ли да се пуска заявлени...

33895 13
A

Необходими документи за регистрация на трактор от КТИ

Емил: Здравейте Моят въпрос е Имам трактор от наследство от баща ми а на него са го дали да го...

54870 22
D

Кръстосани проверки 2917

пишман земеделец: Кога свършва кръстосаната проверка? По спомен , веднага не качваха застъпванията в сайта...

1878 4
K

Необходими документи за категория Ткт

Стоян Начев: В-категория задължителна ли е?

54811 14
P

Изплащане и получаване на рента от наследници на земеделска земя

Татяна Петкова: За 2018 г. не ми е изплатена рентата. Какви са правата ми, към коя организация да подам жа...

26471 16
F

Как да кандидатствам, за да бъда финансиран при закупуване на трактор?

tilcho: как да проверя дали отговарям на условията за финансиране къде е публикувано

2652 3
S

Разпределяне на рента за минали години

Petel50: Това не е вярно, че новият собственик няма права да получи плащане за "бели петна" за стар...

973 2
M

Какъв е редът за изваждане на разрешение за ограждение на овощна градина?

Marian: Haha Te stroili ogradi ka6ti, hoteli, k6ti wseki koi kakwoto iska nezakonno i sega dob...

19591 8