Въпрос с повишена трудност

vas: Не мога да ти кажа точно, но ако не можещ ще се наложи да и смениш статута. Задай въпроса...

134 1
K

Сондаж на кладенец

Денислав: Можели тел. за връзка и аз искам кладенец.

46356 23
M

Тороразпръскващо ремарке руско 1 ПТУ-4 - помогнете!

Паун Неделчев: Трябвами зъбно колело

3577 6
B

Съществува ли еднократна субсидия за инвалиди по програма? Как да кандидатствам?

Еко: Дом сьс 15служителя с увреждания *100лв на ден ето го

14764 9

Стартиране на бизнес на село, полезни идеи и съвети

Здравейте, група! Бих искал да развия дискусия свързана с бизнеса в малките населени места...

183 0
K

Съвет за създаване на овощна градина

Мирослав: Здравейте имам на село към 1 декар двор мога ли да си направя мини овощна градина със чере...

54370 17
A

Гъби

Здравейте. Някой в сферата на производството на гъби? Някакви съвети, да ми дадете? Бла...

178 0
S

сондаж за вода

Петър Стефанов: Здравейте, може ли телефон за връзка с Вас Моят е 0878170610

11987 27
S

Проект и съвети за къща за гости

Недко: Здравейте имам Стара наследствена къща ,която е почнала да се руши,как и къде мога да канд...

34319 24
D

Проблем с мухи

Привет, Съседите ни гледат животни, има много изпражнения и по земята им. Ние живеем в...

253 0
S

Проверка на имот - неправомерно обработване на чужди земи - помогнете колеги!

erdoan: Можели и аз да питам нещичко комшиите имат наслествени земи към 5 дк и ги дават на един бе...

63261 58
F

Смяна статута на ливада

Мария: Здравейте,притежавам земя,категоризирана като пасище,която се обработва от 5 години,искам...

9222 9
S

Какъв медикамент се използва за разгонване на зайци?

Zizivachko: Здравейте Може ли някои да ми каже какво да направя имам заикиня лъвска глава и е на почт...

40467 28
W

Избор на Моторен Трион - дайте предложения и съвети, колеги!

biser: И аз си взех на рурис, само че RURIS 192 . 2 коня с 35 см шина. Много съм доволен от машин...

21566 7
D

Има ли пазар за домашни яйца в регион Своге?

Кирил: С отглеждане на 200 носачки дали е рентабилно да се регистрираш като ЗП? Къде мога да про...

2994 3