Съществува ли еднократна субсидия за инвалиди по програма? Как да кандидатствам?

Voev: Актуално съобщение със срок до 07 март 2017 Конкурс за финансиране на проекти на тема:...

12200 8

Дарителска кампания село Кости

ferma_kozi: Здравейте колеги, Много съжалявам за случилото се с колегите от с.Кости. И още повече ме...

1514 30

Търся услуга с трактор. общ. Гурково, обл. Ст Загора

Търся услуга, която да се извърши от трактор върху площ от 5 декара необработвана в послед...

32 0

Какво се гледа , когато се купува земеделска земя??

Здравейте! rnТази искам да си купя 5-10 декара земеделска земя около Варна. Не сме решили...

1088 0

Роторна косачка за мотофреза - мнения

nobreak: Защото твоята е за друг модел фреза, където се прикачват отзад, завърта се кормилото и се...

22482 4

Колеги, дайте съвет относно отглеждане на бройлери

Ники811: Някой да знае къде изкупуват бройлери

4844 6

Какъв медикамент се използва за разгонване на зайци?

дядо: Ечемик,няколко дена!Сол и глад!

29948 26

Как да направя нова овощна градина на 25 дка.?

Georgiev: Здравейте,искам да попитам колко пари ще ми трябват за да стартирам овощна градина 25-дека...

19641 23

Търсим фермери с опит в Земеделието!

Търсим човек с практически опит в Земеделието (зърнопроизводство, зеленчукопроизводство, о...

11 0

Имате ли нужда от собсвен уеб сайт с предлаганите от вас стоки?

Имате ли нужда от уеб сайт с предлаганите от вас стоки и услуги?

7 0

Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта карта, (([email protected]) (+ 237677707293)

Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта карта, (([email protected]) (...

4 0

Моля за съвет относно сеитбата на маточина!

Kaloyan Stanchev: Здравейте приятели и колеги с цел по бърза кореспонденция и отговаряне на въпросите ви реш...

20670 9

Проверка на имот - неправомерно обработване на чужди земи - помогнете колеги!

htz180limited: Нали се сещаш ,че не всеки има финансовата възможност да заведе дело и да наеме адвокат ,о...

50989 56

Агресивни кокошки към нови обитатели в кокошарника

Димитър: до колкото аз съм запознат с такъв тип ситуации, новите пилета се слагат вечер късно след...

3974 4

Как да открия кой ми обработва и очертава нивите?

provider: Имам питане за въвеждане на данни за проверка.

2300 4