Избор на Моторен Трион - дайте предложения и съвети, колеги!

Pesho: Iskash power Simi still me 441 ili husqvarna 372xp nqma izvinete imma 441 or 6 godini polz...

16021 6

Има ли пазар за домашни яйца в регион Своге?

Кирил: С отглеждане на 200 носачки дали е рентабилно да се регистрираш като ЗП? Къде мога да про...

2684 3

Сондаж на кладенец

Галин Гинев: Здравейте трябват ми координати на този човек

41174 22

Съдействие при неправомерно обработване на земеделски земи от съсобственик

Nina Tzaneva: Нищо не става по този начин, пробвах многократно. Търся за различни години, това как се от...

9661 11

Проверка на имот - неправомерно обработване на чужди земи - помогнете колеги!

Аз: НЕ ПРОДАВАЙТЕ НИВИТЕ И ЗЕМИТЕ си на фирми чрез листовки в пощенската кутия! Издават ги п...

54941 57

Моля за съвет относно сеитбата на маточина!

Мехмед Шакир: Засях 4/5 м квадратни маточина. За съжаление не поникна. Не зная защо. Няма нито едно коре...

20901 10

Роторна косачка за мотофреза - мнения

Пешо: Здравей колега, за моята мотофреза си взех косачка- дискова на марка Ruris. Това е румънск...

24344 5

Ракиен казан???

chobana: Благодаря за инфо.

2748 2

Съвет при отглеждане на зеле - техники, добиви и грижи

dafinkalazarova: Зелето е застъпено като ранна, средно ранна и късна култура. Най-голямо значение за нашата...

38838 3

Смяна статута на ливада

Алекс: Ако ливадата попада в някое разпределение тип натура - можеш ли да смениш статута ?

6333 5

Радио комуникация в тракторите

Здравейте колеги! От известно време си мечтая да си обурудвам тракторите с радио станции з...

106 0

Проект и съвети за къща за гости

Таня Пенева: Здравейте. Имам стара къща на село. Направихме много добър ремонт и искам да я направя къщ...

31594 23

Съществува ли еднократна субсидия за инвалиди по програма? Как да кандидатствам?

Voev: Актуално съобщение със срок до 07 март 2017 Конкурс за финансиране на проекти на тема:...

13692 8

Дарителска кампания село Кости

ferma_kozi: Здравейте колеги, Много съжалявам за случилото се с колегите от с.Кости. И още повече ме...

1535 30

Търся услуга с трактор. общ. Гурково, обл. Ст Загора

Търся услуга, която да се извърши от трактор върху площ от 5 декара необработвана в послед...

58 0