Зеленчукопроизводители, никой не Ви мисли доброто. Хайде в София!!!!!!!!

velimirdonchev: Отглежда плевели щот са зърнопроизводители! Я пробвай да отглеждаш пипер с бурени дето сам...

3953 80

Въпрос относно съхнене на пипера. Помогнете да реша проблема?

inna05: ако е столбур листата се завиват като лодка и жълтеят,но не изсъхва веднага а бавно.с виру...

4928 8

Капково напояване

аз проучих въпроса и се оказа че за тези 2 дка които искам първоначално да садя няма смисъ...

13830 17

Болест по пипера

antoniag: Здравейте , Извинявайте за късния отговор , но сега видях , че сте писали по темата . В...

1775 4

Съвет за филтър за капково напояване при зеленчуци

ivanov11: искам да попитам откъде да намеря тези гъби,и къде точно се поставят във филтъра.? Здраве...

33405 35

Моля за съвет.С какво да засея 4 декара поливни в регулация?

bewise: Капия, ако разбираш от пипер , Люцерна, ако не ти се занимава активно

1789 1

Споделете съвет кой вариант за напояване е най - подходящ?

htz180limited: Дъждовалното не е ли предпоставка за развиване на гъбни заболявания и мани? поне при краст...

1197 2

пипер

zizitop: Мулчирането се прави с цел да не позволява на плевелите да никнат и при напояване с капков...

1231 2

Избор на тръби и маркучи за капково напояване.

panagro: Кадир, мисля че към която и фирма да се обърнеш ще те консултират и то безплатно. Аз лично...

66892 36

Болест по пипера.

Здравейте! От скоро започнах да се занимавам с отглеждане на пипер и се нуждая от съвет. П...

5574 0

Съвет при отглеждането на чушки Куртовска капия

DianaGigova: за 1 дка пипер влизат около 4000-5000 растения или от 100-150 гр. семе добива е много от...

5176 1

Въпрос относно засаждане на домати и предшестващи култури царевица и пипер

Emofermer: Колежке, не е препоръчително да се сеят домати след пипер. След бобови и житни е добре, тъ...

2519 1

Болести при съхранение на пипер

Интересуват ме болестите, които могат да се появят при неправилно съхранение на пипер

1314 0

С какво да торя преди дълбока оран за Капия?

Ohluv88: Не купувайте техника от Ralomex , некоректни са и техниката им е под всякаква критика! Изп...

770 2