T

Излъган от ЕТ АГРОСЕМ-А.АНГЕЛОВА

Кристина: Ние взимаме от нея и сме доволни. Но моят мъж се знае с нея. Може би затова не сме имали п...

8374 14
R

Третиране семена на Фасул

Здравейте,колеги!Исках да попитам за мнението ви относно третирането на семената на фасула...

268 0
S

Ръчно сеене на люцерна

Фен: Аз чух смес от семето+ечемик.Уж щял да победи засенчи другите плевели и с първия откос -ос...

19353 8
N

Съхраняване на боб и предпазване от гъгрица

Мариян: Моят начин за борба с гагрицата е като го замразявам за 24 часа и след това го оставям да...

2227 2
V

Бял боб - разход на семе за декар

ventsi79: знаели някои колко струва хубаво семе и кой сорт е най добър

20807 2
N

Кои сортове боб са качествени и подходящи за отглеждане в Североизточна България?

Николай Шарабанов: А колко кила ще ми трябват за 5 декара

12427 3
M

Съвети за отглеждане на еспарзета

L07uUz: http://agronet.bg/agro/otglejdane/1315-esparzeta-otglezhdane.html в тази статия има дос...

4367 1
I

Нахут сеитба - споделете информация за да разбера къде сбърках

L07uUz: Може да е от семената ако не са от предходната реколта, а по стари. Ние тази година също з...

2984 1
R

Бели тикви и бял боб в междуредието?

Някой пробвал ли е? И как ще трабва да го очертавам като боб или като тикви

2185 0
T

Имам нужда от съвет за отглеждане на зрял боб

alek87: Имам нижда от съвет за Отглеждане на зрял боб. Какъв сорт да засея или някаква информация...

64937 13
V

Някой ползвал ли е пулсар при фасул?

velimirdonchev: тежко >

4391 11
G

Какъв сорт люцерна да избера за сеитба, препоръчайте от личен опит колеги

Emofermer: ето една тема по въпроса колега http://www.fermer.bg/%D0%BB%D1%8E%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%...

3810 1
I

Продавам БОБ

Боб става и за сеитба над 100кг. цена 3.00лв. за килограм, за по-малки количества по догов...

173 0
S

Съвети относно пазара на боб

adriana: Стоката когато е качествена пазар има. Боба е трайна култура. Какъв ти е проблема? Пр...

3388 2
D

Kъде се изнася в чужбина бял боб и на каква цена?

iwa: колеги помагайте от къде да взема техника под наем за овашаване на боба

2854 5