Излъган от ЕТ АГРОСЕМ-А.АНГЕЛОВА

Кристина: Ние взимаме от нея и сме доволни. Но моят мъж се знае с нея. Може би затова не сме имали п...

8213 14

Третиране семена на Фасул

Здравейте,колеги!Исках да попитам за мнението ви относно третирането на семената на фасула...

128 0

Ръчно сеене на люцерна

Фен: Аз чух смес от семето+ечемик.Уж щял да победи засенчи другите плевели и с първия откос -ос...

17750 8

Съхраняване на боб и предпазване от гъгрица

Мариян: Моят начин за борба с гагрицата е като го замразявам за 24 часа и след това го оставям да...

1098 2

Бял боб - разход на семе за декар

ventsi79: знаели някои колко струва хубаво семе и кой сорт е най добър

19730 2

Кои сортове боб са качествени и подходящи за отглеждане в Североизточна България?

Николай Шарабанов: А колко кила ще ми трябват за 5 декара

11122 3

Съвети за отглеждане на еспарзета

L07uUz: http://agronet.bg/agro/otglejdane/1315-esparzeta-otglezhdane.html в тази статия има дос...

4297 1

Нахут сеитба - споделете информация за да разбера къде сбърках

L07uUz: Може да е от семената ако не са от предходната реколта, а по стари. Ние тази година също з...

2897 1

Бели тикви и бял боб в междуредието?

Някой пробвал ли е? И как ще трабва да го очертавам като боб или като тикви

2102 0

Имам нужда от съвет за отглеждане на зрял боб

alek87: Имам нижда от съвет за Отглеждане на зрял боб. Какъв сорт да засея или някаква информация...

64327 13

Какъв сорт люцерна да избера за сеитба, препоръчайте от личен опит колеги

Emofermer: ето една тема по въпроса колега http://www.fermer.bg/%D0%BB%D1%8E%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%...

3128 1

Продавам БОБ

Боб става и за сеитба над 100кг. цена 3.00лв. за килограм, за по-малки количества по догов...

152 0

Съвети относно пазара на боб

adriana: Стоката когато е качествена пазар има. Боба е трайна култура. Какъв ти е проблема? Пр...

3320 2

Kъде се изнася в чужбина бял боб и на каква цена?

iwa: колеги помагайте от къде да взема техника под наем за овашаване на боба

2823 5