В Ферма за гъски 500кв.м-колко птици мога да се гледат?

• Д
    Здравейте колеги нов съм в форума но живо се интересувам от темата за отглеждане на гъски за гъши дроб. Разполагам с двор 500кв.м как да го приспособят за ферма за гъски и колко гъска ще мога да гледам там?
  • в
    1м2 на една гъска от 4 месяца за родителите . а за малките . до 4 месяца може 05-07 м2 и то е млого. колкото е по малко по малко движение по бързо набира вес. месото е най хубово най вкусно от 4 месяца . повече няма смысл да ги гледаш.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Помощ за болен пъдпъдък

Здравейте! Моля, ако някой разбира от лечение на болни пъдпъдъци да ми пише. Имаме един б...

13 0

Инвестиция в птицеферма

Здравейте, С братовчед ми обмисляме инвестиция в една работеща птицеферма с кокошки-нос...

76 0

Болна кокошка

Здравейте! Имам следният проблем - отглеждам 4 кокошки, колкото за домашна консумация, хра...

184 0

Инкубатор

Препоръчайте ми инкубатор за около 50 яйца. И най-важното: от къде да го купя?

550 0

Синя Брама

Видях че при моите кокошки има Синя Брама имали някои да се е занимавал с тях искам да и...

364 0