J

Изисквания за отваряне на ферма за Пъдпъдъчи яйца

Здравейте,разполагам с една сграда която мога да стегна и да превърна в ферма за пъдпъдъци...

1072 0
M

Помощ за болен пъдпъдък

Здравейте! Моля, ако някой разбира от лечение на болни пъдпъдъци да ми пише. Имаме един б...

510 0
I

Някой отглежда ли патици и какви породи?

Стилиян: Ние продаваме порода "Пекинки" за месо и понасят след 4-тият месец. За повече информация 0...

24540 16
S

Болна кокошка

Здравейте! Имам следният проблем - отглеждам 4 кокошки, колкото за домашна консумация, хра...

1163 0
I

Къде да намеря кокошки Носачки и как вървят цените?

Денден: Здравейте ! Предложетеми от къде да си закупя 40 бр носачки . За София Благодаря ви пред...

46189 14
P

Невероятно Красива, Кротка, Спокойна и за всеки двор Птица!

Pauni_Peafowls: Eто какъв късмет имах аз миналата слънчева неделя! Това е моята първа двойка пауни! Те са...

23400 41

Инкубатор

Препоръчайте ми инкубатор за около 50 яйца. И най-важното: от къде да го купя?

789 0
M

Кокошки носачки - как да предотвратя изяждането на яйцата?

Sergata: Здравей моят съсед имаше същия проблем. Реши го много просто сложи обелена глава лук в пол...

12874 5
K

Дава ли се черен пипер на малките новоизлюпени пилета?

Kiril: В магазини на Бонмикс Ловеч има пипи на гранули за пилета до 7дни аз ги храня до месец мно...

23539 11
K

Синя Брама

Видях че при моите кокошки има Синя Брама имали някои да се е занимавал с тях искам да и...

535 0
H

ЗЕЛЕНИ ЯЙЦА

Az: https://m.fakti.bg/life/287084-bal-kafav-sin-ili-zelen-eto-ot-kade-idva-cvetat-na-aiceto

4949 3
S

Съвети относно измирането на бройлери

adriana: Здр някои можели да ми кажи кога се дава след на пилета бройлери моите са на 5 дена благод...

13056 17
T

Търся за клиент ферма за гъши дроб!

Търся за клиент ферма за гъши дроб!

111 0
H

Инкубатор за яйца

hristina55: Намерих, страшно много ви благодаря.

422 3
A

Конверсия на фураж при бройлери

Aberkay: Здравей Адриана, можеш да пробваш на следния мейл: [email protected] Благодаря предв...

1186 4