T

Технолог за птицеферма - помогнете с информация!

nedelchev7: Доколко видях в побликуваното от вас в сайта искате птицеферма за бройлери. Изпратете ми к...

1460 3
T

Кокошките си ядат яйцата - какво да сторя?

velimirdonchev: режи им главите! има и специални гнездилки с наклонени дъна, но първия вариант е с по до...

17556 4
B

Някой ползвал ли е инкубатори от тези?

smile2006: Аз имам но не съм доволен с този термостат почети е невъзможно да нагласиш температурата а...

1774 1
D

Гълъб тип бройлер - споделете информация!

didkooo: така е но винаги по добре да се занимаваш с нещо скъпо скапите БГ ресторанти имат интерес...

1880 2
M

Въпрос относно промени в броя на животните при взимане на субсидии

big_death: Тази година нямаше де минимис и затова стадата трябваше да се запазят до 01.10.2013г. В го...

2341 6
V

Заслужава ли си да си взема кокошки носачки на около година?

ehpich: По-добре дай и 12 лева, но си вземи 5-6 месечни ярки. Кокошките снасят най-продуктивно от...

16811 9
X

Отглеждане на гъски за черен дроб.

goofyto: здравейте, мога ли да помолч за контакт с човека който има 50 000 гъски. Ако е удобно да...

27806 17
O

Откъде мога да си купя кокошки носачки в района на Ловеч?

Здравейте!Откъде мога да си купя кокошки носачки 60 броя в района на Ловеч!

1741 0
F

Има ли пазар за кокоши яйца?

искам да попитам хората които имат опит с одглеждането на коко6ки ако закупа 300коко6ки...

2959 0
E

Търся еднодневни пилета

Здравеите търся еднодневни пиленца но умрели За област Пловдив става въпрос или за...

72 0
F

Откъде да закупя бойлерни яйца?

adriana: Гледам си от Ст.Загора. Не мога да повярвам, че не си чувала за Иван Ангелов и фирмИ Град...

1439 1
B

угояване на бройлери

adriana: Нямам опит с тях, но чувам, че напоследък са си свили угояването, а и договорите им не бил...

2759 1
G

Купувам игли за сексоскоп и апарат

Предлагам по 20 лв. на игла, а за апарата до 50-60 лв. За контакти : 0876 10 44 78

152 0
S

Как се прави инкубатор за пилета в домашни условия?

Bogdan33: В Продавалник има инкубатори,много удачни, но са за малко яйца.

5910 2