Акари по кокошки носачки

• I
    Имам проблем кокошките имат акари по тях швелки го казваме ние пръскахме с какво ли не но не става.Моля да ми дадете съвет от опит който е имал този проблем как да се преборим.Благодаря предварително.
  • Л
    ПОТЪРСЕТЕ СИ ОБСЛУЖВАЩИЯ ВЕТ ЛЕКАР. ИМА МЕДИКАМЕНТ КОЙТО СЕ ПРИЛАГА СЪС ВОДАТА НА БИЛКОВА ОСНОВА. НЕ СЕ ПРАВЕТЕ НА ЕКСПЕРИМЕНТАТОРИ
  • B
    Колега, премахна ли кокошинките, че ще пробвам с нафта, кореселин и масло?
  • T
    Явно тая година са напаст.Имах същия проблем при декоративни кокошки.Пръсках със 7 различни препарата без ефект.Пилетата получиха анемия в следствие на което се заразиха с различни болести.Накрая взех нетрадиционни мерки,така или иначе нямаше какво повече да губя.Смесих нафта с кореселин и прекарано масло,след като напръсках помещението останах поразен.Милиарди кокошинки излезнаха и умряха,всичко побеля от тях.За по сигурно повторих процедурата след 5 дни и мисля че засега изчезнаха.
    • М
      Здравейте! Може ли малко повече информация какво е "прекарано масло" и в какво съотношение са три продукта? Появявали ли са се след това кокошинки? Колко време курникът е неизползваем?
  • I
    http://preventa.bg/vsichko-za-dermanyssus-gallinae/ Виж този линк. Кокошките в двора ли са или за промишлено отглеждане? Лекар не си ли питала? Имаме лекар но не успяхме напълно да ги заличим гледаме 400бр носачки те са на село не сме сложили мрежи за дивите птици и те ни ги пренесоха и сега едвам се справяме затова попитах и много благодаря за отговора
  • A
    http://preventa.bg/vsichko-za-dermanyssus-gallinae/ Виж този линк. Кокошките в двора ли са или за промишлено отглеждане? Лекар не си ли питала?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Помощ за болен пъдпъдък

Здравейте! Моля, ако някой разбира от лечение на болни пъдпъдъци да ми пише. Имаме един б...

15 0

Инвестиция в птицеферма

Здравейте, С братовчед ми обмисляме инвестиция в една работеща птицеферма с кокошки-нос...

77 0

Болна кокошка

Здравейте! Имам следният проблем - отглеждам 4 кокошки, колкото за домашна консумация, хра...

190 0

В Ферма за гъски 500кв.м-колко птици мога да се гледат?

вячеслав: 1м2 на една гъска от 4 месяца за родителите . а за малките . до 4 месяца може 0...

214 1

Инкубатор

Препоръчайте ми инкубатор за около 50 яйца. И най-важното: от къде да го купя?

552 0