Кокошките си ядат яйцата - съвети

• K
    Дайте съвет,кокошките ми си ядат яйцата немога да намеря креда да знаете друго решение на проблема.
  • S
    УВАЖАЕМИ ГОСПОДИНЕ. Вие който пишете за пръскане на пясък,семена от треви,звездел и други подобни. Това изобщо не предотвратява ,изяждането на яйцето си. Кокошките който се отглеждат "ЩАСТЛИВИ". Пуснати по двора. където всичките тези неща за който пишете. Ги има в изобилие по двора. И пак си изяждат яйцето. Това НЕ ПОМАГА!!!!
  • K
    казаха ми 2% така знам аз има ефект въобще не ги поглеждат абе аз слагам на око
  • a po kolko ot taq kreda se slaga na den
  • K
    Проблема е решен набавих си креда,спряха. А между другото гасената вар сьщо вьрши работа и пяськ имат постоянно.
  • R
    Споделям мнението на анонимния доктор,макар,че методът на velimirdonchev най ми допада
  • V
    ДРЪН, ДРЪН, ЯРИНА! КУЧЕТО КАТО СЕ НАУЧИ ДА СИ ЯДЕ ЛА-НОТО И ДА ГО СПУКАШ ОТ БОЙ, НЕ СЕ ОТКАЗВА.ПЪК ТИ СЪС СЕМЕНА ОТ ЗВЕЗДАН ПРЕДПОЛАГАМ.
  • уважаеми колега, не знам как гледате кокошките, но като се позовавам ва написаното от Вас мога да Ви препоръчам следното: на кокошките им липсват някакви вещества в праната. поставете им в хранилки промит пясък,може от този който го продават строителните магазини за хоросан. отделно в хранилки поставете ИЗГАСЕНА И ИЗСЪХНАЛА БЯЛА ВАР. на пода може да им пръснете семена от треви - това което наричаме звездил. това го има във всички сеновали, където се складира сено, балирано или насипно, например веднъж седмично. ще има бърз резултат.
  • R
    За петела важи ли тази рецепта
  • V
    сваряваш еин казан с вода, хващаш разбойницата увиваш и вратлето и я бухаш въвъ водичката.малко физически упражнения за скубането и след час си на ракиика с домашна "пилешка" чорба
  • S
    при мен полозите са такива, където яйцето се търкулва далеч от кокошките, но има ли яйце на земята съдбата му е решена...
  • V
    Най-добре си е фризерчето-100% гаранция за успех.кредата ти е била нужна вече ефект няма да има.замества се и с монокалциев фосфат и двете ги има в всяко магазинче за фуражи. относно отказването от ядене на яйца нито лук нито люти чушки ще ти помогнат защото кокошлите нямат рецептори за люто.най-добре си направи сандък с две отделения и наклон към едното с капак.Никол от предната страница е писала подобна тема.като снесе кокошката,яйцето се търкулва към другото отделение и тя не може да го изяде.успех
  • K
    поръчал съм вече креда да ми донесът,тук иначе няма никой не продава в Силистра
  • L
    Да ти кажа искат суха гасена вар бъркана с пясък и проблема ти е решен.
  • O
    kakvoto i da pravis efekt nqma,kokoska koqto e sviknala dasi qde yaycata nikoga nqma da otvikne edinstveniqt nacin e dagi sledis i da q zakolis
  • купи от някъде бял дроб/независимо от какво животно/,не е скъп,свари го и всеки ден им нарязвай по малко в бърканината.Всичко това е от недостиг на белтъчини в храната особенно през зимата.Може да се дават и други сварени животински отпадъци.Спомнете си през лятото как лакомо поглъщат червейчета ,буболечки и други дребосъци.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Изисквания за отваряне на ферма за Пъдпъдъчи яйца

Здравейте,разполагам с една сграда която мога да стегна и да превърна в ферма за пъдпъдъци...

83 0

Помощ за болен пъдпъдък

Здравейте! Моля, ако някой разбира от лечение на болни пъдпъдъци да ми пише. Имаме един б...

52 0

Инвестиция в птицеферма

Екатерина: Не е от най-добрите инвестиции;)

236 1

Болна кокошка

Здравейте! Имам следният проблем - отглеждам 4 кокошки, колкото за домашна консумация, хра...

343 0

В Ферма за гъски 500кв.м-колко птици мога да се гледат?

вячеслав: 1м2 на една гъска от 4 месяца за родителите . а за малките . до 4 месяца може 0...

385 2