S

Какви са изискванията към частния производител на яйца

Здравейте, Имам малък двор, на който искам да изградя кокошарник и да отглеждам кокошк...

221 0
K

Пасищни пилета

AndreyKurtenkov: Krasimirr3, писал си отдавна, дано не ти е минал мерака - реално в момента заради едно вир...

971 3
K

Мога ли да сложа кокоши и патешки яйца в инкубатора да се люпят заедно?

Здравейте, сдобих се с 12бр. Патешки яйца също така имам и 20бр. Кокоши яйца , та въпросът...

628 0
J

Изисквания за отваряне на ферма за Пъдпъдъчи яйца

Здравейте,разполагам с една сграда която мога да стегна и да превърна в ферма за пъдпъдъци...

1055 0
M

Помощ за болен пъдпъдък

Здравейте! Моля, ако някой разбира от лечение на болни пъдпъдъци да ми пише. Имаме един б...

499 0
V

Инвестиция в птицеферма

Момчил: Как да не е като сме на 4-то място по най-скъпи яйца в света?!

1177 2
S

Болна кокошка

Здравейте! Имам следният проблем - отглеждам 4 кокошки, колкото за домашна консумация, хра...

1129 0

В Ферма за гъски 500кв.м-колко птици мога да се гледат?

Димитър: Аз гледам патици за дроб имам 5хил бройки в две халета по 650кв метра, за патиците изисква...

1078 2

Инкубатор

Препоръчайте ми инкубатор за около 50 яйца. И най-важното: от къде да го купя?

786 0
K

Синя Брама

Видях че при моите кокошки има Синя Брама имали някои да се е занимавал с тях искам да и...

528 0
T

Търся за клиент ферма за гъши дроб!

Търся за клиент ферма за гъши дроб!

110 0
H

Инкубатор за яйца

hristina55: Намерих, страшно много ви благодаря.

420 3
A

ЗДР.По какъв начин може да се кандидатсва с европрограма за оборудване на птицеферма

от 2 години имаме птицеферма оборудвана беше използвана вече няма да издиржа на темпото...

1680 1
H

ЗЕЛЕНИ ЯЙЦА

Az: https://m.fakti.bg/life/287084-bal-kafav-sin-ili-zelen-eto-ot-kade-idva-cvetat-na-aiceto

4943 3
A

Конверсия на фураж при бройлери

Aberkay: Здравей Адриана, можеш да пробваш на следния мейл: [email protected] Благодаря предв...

1184 4