Инвестиция в птицеферма

• V
    Здравейте, С братовчед ми обмисляме инвестиция в една работеща птицеферма с кокошки-носачки. Имаме заделена известна сума, но се надяваме да вземем и субсидии или да изтеглим кредит при нужда. Предстои да ходим на оглед на въпросната ферма, но понеже не сме много навътре в нещата, не знаем за какво точно да гледаме там. Бихте ли ни дали насоки на какво да обърнем внимание и за какво да внимаваме? Като цяло мислите ли, че е добро време за инвестиция в сектора с производство на яйца? Защо?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Помощ за болен пъдпъдък

Здравейте! Моля, ако някой разбира от лечение на болни пъдпъдъци да ми пише. Имаме един б...

13 0

Болна кокошка

Здравейте! Имам следният проблем - отглеждам 4 кокошки, колкото за домашна консумация, хра...

181 0

В Ферма за гъски 500кв.м-колко птици мога да се гледат?

вячеслав: 1м2 на една гъска от 4 месяца за родителите . а за малките . до 4 месяца може 0...

208 1

Инкубатор

Препоръчайте ми инкубатор за около 50 яйца. И най-важното: от къде да го купя?

549 0

Синя Брама

Видях че при моите кокошки има Синя Брама имали някои да се е занимавал с тях искам да и...

364 0