H

Поддръжка на инкубатор и третиране на яйца

ElGato: На първо място трябва да си сигурен в яйцата дали са оплодени , за да си 100% сигурен тряб...

2765 1
A

отглеждане на пилета бройлери

adriana: Бройлерите искат много вода 1100 храна на живо тегло На 1 ден захар в водата И задължителн...

4575 2
S

Пазар на носачки - птицеферми в БГ

metsanat: Костинброд, е "Джиев" продават.

6116 5
I

Дойде време за печалба!

ivo_pif1: Абе вие май всичко в пари обръщате.А любовта към животните каде остана.Не разбрахте ли че...

17589 30
T

Откъде да закупя стари кокошки носачки?

Някой знае ли от къде мога да си купя стари кокошки носачки. Аз съм от Видин

1796 0
M

Къде изчезнаха врабчетата?

randreev: При нас в Плевенско, бяха поизчезнали, но от миналата година се навъдиха и врабчета и гугу...

6439 18
A

Какви помещения трябват за отглеждане на пъдпъдъци?

Каква квадратура и какви помещения(колко на брой)трябват за ферма за отглеждане на пъдпъдъ...

2683 0
I

Какво знаем за щраусите?

monio: някой знае ли каква е изкупната цена за живо животно и къде?

3447 9
O

От къде могат да се купят хибриди носачки

Колеги от къде може да се купят хибриди носачки в Ловешки регион и на какви цени са в моме...

1621 0
O

КОКОШКИ НОСАЧКИ

Колеги,знае ли някой дали в едно хале преградено на две със стена ,може да се гледат кокош...

44 0
S

С над 14% е намалял броят на животните у нас през 2012 година

mirko_93: Без пари животни се не гледат . Те си искат своето , а с тези 40 лв за къде по напред . Да...

1639 9
V

Някой да се занимава с пъдпъдъци ?

KOKO62: Търся хора, които се занимават с отглеждане на пъдпъдъци ! Още ли се интересуват...

1678 6
B

запитване за отглеждане на пъдпъдъци

programata: http://prsr.government.bg/index.php/bg/sections/l3/28 Дано и това да е от полза.Това са...

8645 5
B

Изложения по животновъдство - Есен 2012

Колеги предлагам в тази тема да пишем за изложенията по животновъдство тази есен. Ако няко...

2306 0
P

Отглеждане на животни и птици на общинска земя

adriana: А как си го ползвал до сега? ами да дядо ми от 60-та година гледа крави и овце на тожа...

2015 3