S

Очертаване - блоковете са се смалили !

stamen2000: kolega pri men n na skici izlizat pove4e a na o4ertavane po malko

1105 14
V

За спрените субсидии за биоземеделие

DianaG: Аз имах 6 дка парцел, закупих съседен обединих ги на 3та година общо 18, заявлението е нар...

11910 14
S

Оземляване - проблеми и технологии

ilhanbg: "MENDABUR" извинявай но много тъпи въпроси задаваш не виждаш ли, че говорим за оземляван...

1818 14
S

Въпрос относно допустимия слой обработвана земя?

tatianapencheva: Здравейте!Искам да попитам някой знае ли, ако земята (30%), която обработвам е попаднала в...

3625 14
B

Къде може в интернет да проверим кой ни работи земята?

vladimirvelichkov: Няма вариант за декларирана площ по СЕП да не се плати нищо от арендатора.Или има договор...

15891 14
A

Каква категория труд сев води регистриран земеделски производител и има ли право на болничен?

marceto123: Когато бях в майченство 2006 год. получавах пари също както все едно си на работа.земеделс...

5239 14
K

Необходими документи за категория Ткт

Стоян Начев: В-категория задължителна ли е?

55089 14
C

Какви ще бъдат изискванията за кравефермите?

_Farmer_: Ок,Благодаря за инфото [:slap:]

1128 14
N

Промени изисквания на агенцията по храните

AntoniaP: Вече няма такова изискване за регистрацияи като ЗП и по Търговския закон,отдъхнете си

1801 13
F

Проблеми по Мярка 112

CCCP: Zdraveite az syshto imam problem po tazi tema. Trqbva da vryshtam parite po mqrkata zaedno...

7703 13
V

Въпрос за наемане на работници във ферма

vesii: Знам какво казва НАП. Само, че от личен опит ви казвам, че повечето ЗП-та нерегнати по ДДС...

8213 13
B

За тези които имат камиони за собствена сметка

boschnakov: А не мислите ли че точно сега е момента да се иска премахването на изискването за лиценз?

13466 13
K

Някой искал ли е да си прокара ток на полето и колко излиза удоволствието?

Bigaro: Имам и агрегат и соларна система. Проблемът в агрегата не са парите за горивото, а не...

3877 13
G

Фермерите с изкаран курс за ветеринарен техник

Andrey: Няма логика да се въвежда такова изискване. Има логика да се въведе изискване управителит...

6248 13
V

proverki ot razplashtatelna agenciq

: Здравейте, аз съм от пернишко и отглеждам кози. РА минаха през август на проверка по нивит...

1507 13