proverki ot razplashtatelna agenciq

• V
    zdravei te na nqkoi dosega pravena li my e proverka ot razplashtatelna agenciq,che na men mi se obadiha chje shte idvai i sam v shok
  • Здравейте, аз съм от пернишко и отглеждам кози. РА минаха през август на проверка по нивите и снимаха ушните марки на козите. Това беше от тях. А преди две седмици минаха ветеринарите и описаха животно по животно. Провериха ни дневниците и това беше. Лошото е че, едни марки в техните регистри ми ги няма, а се появяват ушни марки които аз ги нямам в обора. И сега е голяма мъка да разберем от къде дойдоха тези животни в нашият обор и къде са нашите кози??????? Ние нямаме никакво движение тази година. А бройката иначе излиза!!! Не мога да разбера какво става. Кашата е пълна! Пролетта, когато ги заявявахме животните ми се водеха 360бр. при реални 170. Най вероятно от там идва цялата бъркотия! Успех!
  • zdr mladi fermeri ot kazanlashko sam minahami na proverka predi edin mesec dogovora go podpisah sas razplashtatelna v st zagora kogato boiko i ministrite biaha tam i do vmomenta niamam nikakav otgovor na niakoi platilili sa blagodariavi
  • zdr na men ve4e minaha predi edin mesec niama nishto strashno stiga tova koeto ti e zalojeno v biznes plana dago izpalniavash
  • R
    проверката е на лотариен избор който се падне него проверяват,независимо от категорията
  • pri men minaxa ot dvsk i veterinarite predi 10 dni sega pak li ima proverki ot ra ne sa idvali
  • R
    при мен правиха също проверка от ра.проверките са за това който има квота дали наистина има ферма.че не е само на документи. снимат всички документи.квота.зеленото картонче.анкетна карта.обор.доилна инсталация.вана.паспорти на кравите.регистъра за движението на живтните.договор с мандрата.попълва ли се зеления дневник.и литрите за предаденото мляко за квотната година 01,04,08 до31,03,2009.ако нямаш такива пише се декларация саморъчно че не ги съхраняваш.не е свързано със санкции.
  • A
    А на какво основание е тази проверка,обясниха ли?Нас ни проверяваха миналата седмица,но от земеделската служба ,относно доплащанията,това друг вид проверка ли е?И чудя се,всички ли обхваща,или само фермите 1-ва категория(защото доколкото разбирам ,вие сте 1-ва?
  • V
    az nqmam priemno predavatelni portokoli ot mandrata,i sam 2ra kategoriq
  • Проверяват: кравите с ушните марки, паспортите,оборудване на фермите, квотите,приемо-предавателните документи от мандрата,договора с мандрата,сертификатите от пробите от лабораторията,количествата предадени на изкупвача и т.н. Всичко снимат с фотоапарат.
  • ot ra za jivotni,kakvo iskat moje li da mi kajete blagodarq
  • Проверка за какво - млад фермер, млечни квоти или плащане на площ. В кой район на България си.
  • za kakvo e proverkata- za nivi ili jivotni
  • J
    na men dnes mi napravixa kvotata u6nite marki snimaxa na kravitei priemnopredavatelnite bele6ki kakto dogovora s mandrata sabirat litrite i gledat mandrite kolkosa deklarilali

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

212 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

292 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

142 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

285 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

702 0