Необходими документи за категория Ткт

• K
    Здравейте, искам да изкарам категория ТКТ какви документи са нужни?
  • E
    Здравейте колеги, Имам някаква форма на далтонизъм, и искам да ви попитам мога ли да си изкарам книжка за Твк и Твк-З? Не задължително (много ще ме търси някои на къра) но ми се иска да си ми е наред всичко. Поздрави, Георги
  • K
    niakoga v y4ili6teto karaxme za Tkt prvo posle za B i C i kato si vzeme6 darjavnite ispiti ti davat TRAKTORIS MA6INIS TRETI KLAS a ako izkara6 2 klas dopalnitelno za kombainer ili 1 klas za specializirani ma6ini za Tkt se obarni KAM byzema Byjiri6te TE 6TI KAJAT KAKVI TRIABVAT
  • ne ne ti e nujno
  • имам В категория нужен ли ми е бчк за ткт категория.
  • тряя да идеш в кти ж благоевград и да питаш аз таи напраих ходих в кти стара загора и ми казаха искат 16 год.
  • имам В категория от 18 години и ТВК от 5 години .Трябва ли ми бчк за категория ТКТ.
  • D
    Има и курсове за трактористи Твк и едновремено карат за Твт.
  • D
    За да вземеш книжка за Твт,трябва да имаш и Твк.
  • K
    аз нямам книжка и искам да искарам ткт
  • K
    Първо Ткт няма нищо общо с Твк и Твк-з ! С Ткт може да караш само трактор но не и инвентар ! Курсове мисля че се карат във всяка селскостопанска гимназия , а цените към март-април бяха Твк - 300 лв и Твк-з - 380 лв (става въпрос за Хасково , но не вярвам да има много разлика)
  • N
    Така ли да разбирам?Трябва да имам някаква книжка преди да изкарам ТкТ?Неможе директно ТкТ,а трбва да имам например Б?
  • Здравейте , ето линк към тема в Трактор.БГ, в която се обсъждат необходимите документи за категория Ткт, както и за фирми, които организират курсове за трактористи. http://tractor.bg/forum/viewtopic.php?f=20&t=2707 ----- Цените от 2009-а година , сега вече ще са по-скъпи най-вероятно* 1. диплом за образование- най малко основно . 2. Шофьорска книжка - независимо каква категория . 3. медицинско свидетелство цената на курса : - за трактористи - Твк -250 лв. -за комбайнери - Твк-З - 360 лв.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

501 0

Фермер, оправете си сайта

proba: Fermer, пуснахте новината, но вижте какво сте написали: ""Навес не се изисква само за пас...

174 1

ФУ за ЗП

ciko: da sama si otgowori ,kogato e zakrito ili obosobeno mqsto se iziskva kasow aparat.mojesh b...

311 2

Какво прави БАБХ, под ръководството на Д. Илиев?

Zevs: Съществуват глупости, които е способен да изкаже само глупак, Подобно на това същество И...

409 1

Прекъсване и възобновяване на дейност и субсидии

proba: Питай министъра Порожанов на МЗХ. С тях комуникацията е жестоко ограничена. Не обичат да...

543 3