M

НАП Плащане стари задължения със задна дата, без дата на регистрация и БУЛСТАТ?

iulianbg: Браво, колеги! Много вярно са допълнили информацията. http://nap.bg/page?id=270 Кое е...

12520 8
A

Нов закон свързан с пустеещите земи?

velimirdonchev: Това последното важи ли за октоподите?

2758 2
I

Проблем с предостъпване на земя от фермер

ivelinadi: Благодаря. Заемам се.

1385 5
D

Питане относно кандидатстване по мярка 112!

Erollll: Какви са изискванията за да кандидатстваш по мярка 112. И какво образование се търси. Ако...

1777 3
I

Проблем при издаването на проектни скици в ОСЗ Пазарджик

innainna: колеги от регион Пазрджик имате ли информация относно срокове за изготвяне на проектните...

1108 3
P

Обжалване на допустимия слой!

Днес получих писмо от ДФЗ. Разбира се не ми е уважена жалбата и следва СЪД. Споделете оп...

688 0
D

Земеделски производител и НAП , пaсищa

adriana: OSZ,"Така е, това казвам и аз на хората - "Питайте счетоводител или в НАП" Мисля, че осиг...

4514 14
S

Въпрос относно новорегистриран в сектор животновъдство

GOOD: На три месеца подаваш декларация ,на четвъртото подаване носиш трите предходни и по тях т...

1271 4
S

Въпрос относно обещетение при смяна на арендатор

adriana: Парично обезщетение за ТЕЛК няма. Имаш право на пенсия по болест и някои преференции, ако...

1929 5
V

Запитване относно пенсионни осигуровки и мярка 141

mimeto871: djamdjun, Всичките ми документи ги оправя счетоводителката. Изобщо нямам никаква идея к...

2686 10
S

De minimis 2014г. - документи, закони и разпоредби

mborisov81: В Габрово подписахме догвоора и на следващия ден преведоха парите. Иначе, и нас не ни търс...

10604 22
S

Как да предизвикам проверка на земята, която обработвам ?

OSZ: За съжаление няма абсолютно никакъв "законен" начин, да накараш чиновниците от ОСЗ или дру...

1443 4
P

Отдаване/наемане на земя под аренда - какво да сторя колеги?!?

BorianaD: Пуснете си декларация в ОСЗ , че ще си ги обработвате за следващата 2014/2015 година и кр...

1592 1
L

Опознаване на земеделска земя - корекции

lioni: Благодаря много

1787 2
M

Въпрос относно споразумения от ч. 37в

mborisov81: Към "Morfov", понеже не разбирам точно върпоса, ще отговоря така (може някои неща да ги зн...

1514 2