D

Въпрос относно договор

dragonfly860: Само двама ли сте наследниците? Всеки един наследник има право да сключи договор за всичк...

1417 8
M

Промяна начина на трайно ползване на нива

proba: Не мислите ли, че по някакъв начин трябва да се окаже имота (терена) чиито начин на тра...

9880 10
R

Неизплащане на рента от съсобственика сключил арендния договор

proba: Ти работа нямаш с арендатора! Той плаща рента за цялата земя - не само за дела на родата...

3759 5
M

Мога ли да отдам под наем земята получена от споразумение за ползване

Искам да попитам някои от отдавал ли е земя под наем, която е получил от споразумение за п...

548 0
J

Споделете информация относно условия за кандидатстване по 112 млад фермер

здравейте колеги , искам да кандидатствам с краставици по мярка 112 - млад фермер , някой...

1563 0
M

Съвети относно трудово законодателство

Ilhi99: Разбира се, че може, стига този трудов договор да се регистрира в НАП.

770 1
S

По коя схема да кандидатствам без да съм регистриран като ЗП?

OSZ: За да получиш субсидия за ливадите, знаеш - трябват мин. 10 дка. За животните можеш да по...

1800 1
S

Запитване относно собственост на земя и регистрация на земеделски производител

nedelchev7: Първо уточнете формата на управление на ореховата градина. ООД, две ЕООД или две физически...

1544 4
N

Въпрос отсносно програма млад фермер

fermer24594: Здравей,нямам представа, но ти пожелавам успех .Тръгваш по много труден и неблагодарен пъ...

2004 1
S

Проблем по Мярка 214 -АЕП за сеитбооборот

sd64: взехте парите на био земеделците и сега ще го духате не четете ли наредбите преди да лапат...

1134 2
A

Какво се случва когато двама ползватели подадат един и същи имот по чл. 692?

Alexandar: 8000-10000 имота. При проверката вс беше ок.Сега на диска не е????Проблема, докато са ме п...

2414 4
R

Информация за заповед рд09-114 - споделете компетентни мнения

искам да попитам какво представляват окончателните изчисления на база заповед рд09-114

365 0
V

Въпрос относно чертаене 2014

mborisov81: Това е за следващите години, т.е. от 2015 (Зелената компонента в субсидиите). Повече инфор...

899 2
I

Въпрос относно изисквания за евросубсидии

Здравейте,можете ли да ми кажете дали имам право да подам документи за евросубсидий за про...

1595 0