C

Смяна на културата, с която си кандидатствал по млад фермер

boro: Горното мнение звучи много правилно и логично, но за съжаление плановете са едно, а действ...

5562 18
A

Да се организираме за протести!

gang_starr_: със сигурност трябва да се уведоми иу МВР то ,затова мисля да сее съберем някъде 2-3 дни п...

6862 43
P

Увеличаване на декарите при мярка 214 ( Биологично растениевъдство ) през 2014

panagro: Казаха, че ще пуснат нова наредба тези дни, ама да видим дали ще ни се усмихне късметът. Д...

4491 18
E

Въпрос относно начисляване на ДДС?

adriana: Не.Не фигурира в приложението.

879 1
P

Директните плащания през 2015 - само при правно основание - Проект за закон

EU4BG: OSZ Държавният фонд Земеделие, никога не се е финансирал от санкциите наложени на земеделс...

2213 5
S

Файл с допустим слой 2014 - помогнете със съвет!

Здравейте мога ли да намеря шейп файла с допустимия слой за 2014г. Искам да без да ходя в...

1052 0
C

Въпрос относно новата мярка млад фермер

Mitev: не става въпрос за 4ужбина.,но много ме бъркат тези 4 4аса, ако останат *****************...

783 1
D

Субсудии, пасища - помогнете с информация, колеги!

Pitbull6: Не е нужно да се регистрираш като ЗП. Кандидатства се по СЕПП,НР1 и национални доплащания...

3078 4
E

Мнения и компетенции относно осчетоводяването през 2014 година на ДДС при рента в натура и пари!?!

shopa1234: Има ли значение каква ти е земята в натура 2000. Аз имам гора, а щом е в натура трябва да...

3026 2
L

Въпрос относно регистрация на пчелин?

въпросът ми е следния- имам взето пасище(общинско) под наем,пчелина ми е разположен на час...

1839 0
S

Проверка на лигитимния слой ( правно основание ) на поземлен имот

Здравейте колеги. На последното споразумение поземлената комисия ми оряза 1/3 от декларира...

1204 0
S

Как ще се отрази задължение към държавата при кандидатстване по програма?

gan4o: коя програма за момента няма нищо отворено вероятно маи месец млад фермер

4542 3